Nga lidhja e martesës me të dashurën Taika Waititi deri tek largimi jashtë vendit, ajo ka pasur disa muaj të zënë.

Dhe Rita Ora ka kujtuar verën e saj me një sërë fotosh, duke krijuar një video me imazhe për ta ndarë me 16.1 milionë ndjekësit e saj.

Këngëtarja, 31 vjeçe, tregoi fizikun e saj të tonifikuar me një foto të mrekullueshme me bikini – krahas fragmenteve nga momentet e dashura dhe ndryshimet e jetës.

Për një moment, bukuroshja tregoi linjat e mrekullueshme me bikini të gjelbërta, e cila kishte një dizajn me printe lulesh.

Duke pozuar pas një zhytjeje në pishinë, flokët bionde të Ritës ishin lagur teksa ajo kalonte duart nëpër to, shkruan DailyMail

Reklama

Pamjet e tjera treguan një paraqitje të shkurtër të marrëdhënies së saj me Taika, teksa regjisori mbështillte të dy krahët rreth gruas së tij të re gjatë një sesioni fotografik bardhë e zi.

Reklama

Ai i dhuroi një puthje në faqe Ritës, me krijuesin e hitit që shkëlqen dhe u kthye drejt burrit të saj.

Ajo kishte veshur një fustan të tejdukshëm për fotografinë, me flokët të kapur prapa në një kapëse me kthetra, ndërsa Taika dukej elegant me një kostum.

Pamjet e tjera treguan yllin në palestrë teksa ajo ndau një pasqyrë të rutinës së saj të stërvitjes.

Dhe duke i dhënë fansave një pamje nga prapaskenat, një tjetër e tregoi atë duke bërë një pozë në prapaskenë, teksa një grimieri aplikonte produkte në faqet e saj.

Reklama

Duke mbivendosur hitin e saj Anywhere, Rita shkroi: ‘A ndiheni ndonjëherë sikur vera ka përfunduar kur është shtatori? Vera ime është dukur pak a shumë kështu’.

Reklama

Rita mendohet se është martuar me Taika në një ceremoni intime këtë verë, duke i mbajtur lajmet larg rrjeteve sociale.

Dyshja nisën lidhjen në mars 2021, përpara se të dilnin publike me romancën e tyre atë gusht.

Çifti u fejua dy muaj më parë dhe tani burimet pohojnë se ata po planifikojnë një festë të madhe për të festuar martesën e tyre sekrete me miqtë dhe familjen.

“Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë për të gjithë atje. Të afërmit dhe më të dashurit e tyre mund ta shohin se sa çmendurisht të dashuruar janë”, i tha një burim ‘The Sun’.

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

“Pavarësisht se jeton në qendër të vëmendjes, Rita është e vendosur ta mbajë lidhjen sa më private dhe nuk donte të bënte zhurmë për dasmën”, ka ky burim. /Telegrafi/

Reklama