LAJMI I FUNDIT:

Neymar thotë “nuk është e mundur” kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Neymar thotë “nuk është e mundur” kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Al Hilal do të përballet me skuadrën iraniane Nassaji Mazandaran në Ligën e Kampionëve të Azisë javën e ardhshme.

Një pamje e punëtorëve duke përgatitur stadiumin “Azadi” për lojën po bën xhiron në rrjetet sociale – e gjitha për shkak të gjendjes së barit.


Dhe Neymar duket se nuk ishte në dijeni të kushteve në të cilat do të luajë.

Neymar insiston në shkarkimin e Jesus, e do ish-trajnerin te Al Hilal
Lexo po ashtu Neymar insiston në shkarkimin e Jesus, e do ish-trajnerin te Al Hilal

“Kjo nuk është e mundur” – ka reaguar ylli brazilian në Twitter.

Braziliani mund të kishte vazhduar të konkurronte në Evropë edhe për disa vite të tjera, por në vend të kësaj zgjodhi Lindjen e Mesme.

Ai do të duhet të zhytet edhe në më shumë para, por që gjendja e fushës mund t’i shkaktojë atij ndonjë lëndim të rëndë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kanë investuar miliona, por mbesin amator dhe qesharak: Penalltia e shkaktuar në Arabinë Saudite bën xhiron e botës

Kanë investuar miliona, por mbesin amator dhe qesharak: Penalltia e shkaktuar në Arabinë Saudite bën xhiron e botës

Premier League
Kur shteti themelon një klub futbolli: Bleu të gjithë lojtarët më të mirë, fitoi titullin me të gjitha fitore

Kur shteti themelon një klub futbolli: Bleu të gjithë lojtarët më të mirë, fitoi titullin me të gjitha fitore

Ndërkombëtare
Tri klube angleze pas Mathys Tel, mësohen arsyet se pse i riu është i jashtëzakonshëm para porte

Tri klube angleze pas Mathys Tel, mësohen arsyet se pse i riu është i jashtëzakonshëm para porte

Bundesliga
Kryetari i FFK-së, Agim Ademi për përzgjedhësin e ri: Kanë aplikuar 26-27 trajnerë, këto janë tri kriteret që duhet t’i plotësojnë

Kryetari i FFK-së, Agim Ademi për përzgjedhësin e ri: Kanë aplikuar 26-27 trajnerë, këto janë tri kriteret që duhet t’i plotësojnë

Përfaqësuesja e Kosovës
Hidhet shorti për Copa America 2024, Brazili në ‘grupin e vdekjes’

Hidhet shorti për Copa America 2024, Brazili në ‘grupin e vdekjes’

Përfaqësueset
Ronaldo shënon në fitoren e Al Nassr, por asistimi që dha ishte shumë i bukur

Ronaldo shënon në fitoren e Al Nassr, por asistimi që dha ishte shumë i bukur

Ligat tjera
Kalo në kategori