LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Arabisë

115 Artikuj

Cristiano Ronaldo nuk e fiton as ligën e Arabisë Saudite

Cristiano Ronaldo nuk e fiton as ligën e Arabisë Saudite

Ligat tjera
Al Nassr do ribashkimin e Ronaldos me Zidane, i ofron francezit pagë marramendëse

Al Nassr do ribashkimin e Ronaldos me Zidane, i ofron francezit pagë marramendëse

Ligat tjera
Ronaldo: Superliga e Arabisë Saudite do të jetë një nga pesë kampionatet më të mira në botë

Ronaldo: Superliga e Arabisë Saudite do të jetë një nga pesë kampionatet më të mira në botë

Ligat tjera
Ronaldo shënoi supergol dhe ia siguroi fitoren Al-Nassr, pas golit festoi duke u ulur në ‘sexhde’

Ronaldo shënoi supergol dhe ia siguroi fitoren Al-Nassr, pas golit festoi duke u ulur në ‘sexhde’

Ligat tjera
Tifozi i Cristiano Ronaldos dëshiron të financojë transferimin e tij te Bayern Munichu

Tifozi i Cristiano Ronaldos dëshiron të financojë transferimin e tij te Bayern Munichu

Bundesliga
Dalin detajet e tjera rreth të ardhurave të Ronaldos – sportisti më i paguar në botë

Dalin detajet e tjera rreth të ardhurave të Ronaldos – sportisti më i paguar në botë

Ligat tjera
Rritet oferta për Messin nga Arabia Saudite, arrin përmasa ta paimagjinueshme

Rritet oferta për Messin nga Arabia Saudite, arrin përmasa ta paimagjinueshme

Ligat tjera
Dalin detaje të reja nga marrëveshja që po tenton Al Hilal ta arrijë me Messin

Dalin detaje të reja nga marrëveshja që po tenton Al Hilal ta arrijë me Messin

Ligat tjera
Dy opsionet e Messit për të ardhmen e tij pas largimit nga PSG

Dy opsionet e Messit për të ardhmen e tij pas largimit nga PSG

Ndërkombëtare
Tjetër ndeshje, tjetër situatë e shëmtuar nga Ronaldo – tani me një anëtar të ekipit kundërshtar

Tjetër ndeshje, tjetër situatë e shëmtuar nga Ronaldo – tani me një anëtar të ekipit kundërshtar

Ligat tjera
Lionel Messi raportohet se ka pranuar mega ofertën e Al Hilal – atij pritet t’i bashkohen edhe dy yjet e Barcelonës

Lionel Messi raportohet se ka pranuar mega ofertën e Al Hilal – atij pritet t’i bashkohen edhe dy yjet e Barcelonës

Ligue 1
Trajneri i Al Hilal refuzon të përjashtojë mundësinë e transferimit të Messit – pas mega ofertës që e lë mbrapa edhe Ronaldon

Trajneri i Al Hilal refuzon të përjashtojë mundësinë e transferimit të Messit – pas mega ofertës që e lë mbrapa edhe Ronaldon

Ligat tjera
Cristiano Ronaldo u ‘mashtrua’ duke nënshkruar kontratën rekorde me Al Nassr

Cristiano Ronaldo u ‘mashtrua’ duke nënshkruar kontratën rekorde me Al Nassr

Ligat tjera
Kontratat më fitimprurëse në sportet botërore – diferencë e madhe mes tyre

Kontratat më fitimprurëse në sportet botërore – diferencë e madhe mes tyre

Ndërkombëtare
Klubi nga Arabia Saudite i ka bërë një ofertë marramendëse Messit, eklipson 200 milionë eurot që fiton Ronaldo

Klubi nga Arabia Saudite i ka bërë një ofertë marramendëse Messit, eklipson 200 milionë eurot që fiton Ronaldo

Ligat tjera
Ronaldo dëshiron të largohet nga Al Nassr, përfolet një rikthim befasues te Real Madridi

Ronaldo dëshiron të largohet nga Al Nassr, përfolet një rikthim befasues te Real Madridi

Ndërkombëtare
Cristiano Ronaldo do të ribashkohet me ish-shokun e skuadrës te Man United, i cili filloi një sherr te Djajtë e Kuq

Cristiano Ronaldo do të ribashkohet me ish-shokun e skuadrës te Man United, i cili filloi një sherr te Djajtë e Kuq

Premier League
Al-Nassr përgënjeshtron lajmin rreth deklaratave të presidentit në lidhje me ‘mashtrimin’ e tij me Ronaldon

Al-Nassr përgënjeshtron lajmin rreth deklaratave të presidentit në lidhje me ‘mashtrimin’ e tij me Ronaldon

Ndërkombëtare
“U mashtrova me nënshkrimin e Ronaldos”, presidenti i Al-Nassr ‘lëshon bombën’

“U mashtrova me nënshkrimin e Ronaldos”, presidenti i Al-Nassr ‘lëshon bombën’

Ligat tjera
Avokati saudit bën thirrje që Ronaldo të “arrestohet dhe të depërtohet” pas gjestit të shëmtuar, pretendon se është paraqitur padi

Avokati saudit bën thirrje që Ronaldo të “arrestohet dhe të depërtohet” pas gjestit të shëmtuar, pretendon se është paraqitur padi

Ligat tjera
Ronaldo bëri një gjest të turpshëm ndaj fansave pasi ata e provokuan me brohoritjen “Messi, Messi”

Ronaldo bëri një gjest të turpshëm ndaj fansave pasi ata e provokuan me brohoritjen “Messi, Messi”

Ligat tjera
Ronaldo u ndëshkua pas goditjes në kokë dhe rrëzimit të kundërshtarit në tokë në stilin e një luftëtari të UFC

Ronaldo u ndëshkua pas goditjes në kokë dhe rrëzimit të kundërshtarit në tokë në stilin e një luftëtari të UFC

Ligat tjera
Pse Cristiano Ronaldo i lyen thonjtë e këmbëve, të njëjtën gjë bëjnë edhe luftëtarët e UFC-së

Pse Cristiano Ronaldo i lyen thonjtë e këmbëve, të njëjtën gjë bëjnë edhe luftëtarët e UFC-së

Ligat tjera
Ofertë rekorde nga Al Nassr për Zidanen: Francezi mund të bëhet trajneri më i paguar në histori të futbollit

Ofertë rekorde nga Al Nassr për Zidanen: Francezi mund të bëhet trajneri më i paguar në histori të futbollit

Ligat tjera