LAJMI I FUNDIT:

Nëse bëhet president i Barcelonës – Laporta do ta transferojë Bellerinin

Nëse bëhet president i Barcelonës – Laporta do ta transferojë Bellerinin

Hector Bellerin mund të rikthehet aty ku edhe fillojë të luante futboll, pikërisht te Barcelona.

Reklama

Mbrojtësi spanjoll nuk është i lumtur te Arsenali dhe do të tentojë që të largohet sa më parë.

Kanidati për president të Barcelonës, Joan Laporta thuhet se do të tentojë transferimin e Bellerinit, raporton The Sunday Mirror.

Nëse 58-vjeçari i fiton zgjedhjet presidenciale në janar, atëherë do të tentojë transferimin e mbrojtësit të krahut në verën e ardhshme.

Kontrata aktuale e Bellerinit te The Gunners skadon në verën e vitit 2023, mirëpo Blaugranasit mund ta rikthejnë atë në Camp Nou për 25 milionë euro.

Mbrojtësi ishte pjesë e akademisë La Masia, derisa në vitin 2011 i ishte bashkuar Arsenalit të Arsene Wengerit. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Ish-mesfushori i Chelseat zbulon se tani është i pastrehë në moshën 32-vjeçare pas një diagnostikimi të gabuar të gjurit dhe karrierës së prishur nga alkooli

Ish-mesfushori i Chelseat zbulon se tani është i pastrehë në moshën 32-vjeçare pas një diagnostikimi të gabuar të gjurit dhe karrierës së prishur nga alkooli

Premier League
Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

La Liga
Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Zyrtare: Leicester City liron shtatë lojtarë

Premier League
Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Lionel Messi bën një kërkesë speciale për Arabinë Saudite mes vendimit për të ardhmen

Ndërkombëtare
Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Pesë lojtarë e duan largimin e menjëhershëm nga Chelsea

Premier League
Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e talentit që u kërkua nga gjigantët evropianë

Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e talentit që u kërkua nga gjigantët evropianë

Premier League
Kalo në kategori