LAJMI I FUNDIT:

Joan Laporta

390 Artikuj

Tifozi i kërkon Laportas transferimin e Nico Williams, presidenti i katalunasve i përgjigjet menjëherë

Tifozi i kërkon Laportas transferimin e Nico Williams, presidenti i katalunasve i përgjigjet menjëherë

La Liga
“Është më e rëndësishme se nënshkrimi me Nico Williams’ – Koeman fajëson rënien e Barcelonës me trajtimin e legjendave të klubit

“Është më e rëndësishme se nënshkrimi me Nico Williams’ – Koeman fajëson rënien e Barcelonës me trajtimin e legjendave të klubit

La Liga
Joan Laporta i kërkoi Decos që të mbyll transferimin e Nico Williams sa më shpejt që të jetë e mundur

Joan Laporta i kërkoi Decos që të mbyll transferimin e Nico Williams sa më shpejt që të jetë e mundur

La Liga
Joan Laporta u jep fund zërave nëse Barcelona po e transferon Nico Williamsin

Joan Laporta u jep fund zërave nëse Barcelona po e transferon Nico Williamsin

La Liga
Laporta: Jemi klubi më i mirë në botë, kemi 48 Liga të Kampionëve

Laporta: Jemi klubi më i mirë në botë, kemi 48 Liga të Kampionëve

La Liga
Ish-trajneri i Man Utd luajti rol shumë të rëndësishëm në kalimin e Hansi Flick tek Barcelona

Ish-trajneri i Man Utd luajti rol shumë të rëndësishëm në kalimin e Hansi Flick tek Barcelona

La Liga
“Real Madridi favorizohet nga gjyqtarët”, presidenti i Barcelonës sulmon përsëri rivalët e urryer

“Real Madridi favorizohet nga gjyqtarët”, presidenti i Barcelonës sulmon përsëri rivalët e urryer

La Liga
Joan Laporta thyen heshtjen – zbulon arsyen e vërtetë pse e shkarkoi Xavin

Joan Laporta thyen heshtjen – zbulon arsyen e vërtetë pse e shkarkoi Xavin

La Liga
Barcelona do të marrë një ‘shpëtim financiar’ nga sponsori i madh

Barcelona do të marrë një ‘shpëtim financiar’ nga sponsori i madh

La Liga
Xavi u kujdes që ndryshimi i trajnerit te Barcelona të mos kishte kosto financiare, me paratë e tij do të paguhet gjermani

Xavi u kujdes që ndryshimi i trajnerit te Barcelona të mos kishte kosto financiare, me paratë e tij do të paguhet gjermani

La Liga
Spanjollët zbulojnë se si Xavi e tradhtoi Laportan dhe pse legjenda e Barcelonës u largua nga klubi

Spanjollët zbulojnë se si Xavi e tradhtoi Laportan dhe pse legjenda e Barcelonës u largua nga klubi

La Liga
Joan Laporta konfirmoi shkarkimin e Xavit nga shtrati i spitalit

Joan Laporta konfirmoi shkarkimin e Xavit nga shtrati i spitalit

La Liga
Xavi: E respektoj vendimin e presidentit për të më shkarkuar, nuk pendohem për asgjë

Xavi: E respektoj vendimin e presidentit për të më shkarkuar, nuk pendohem për asgjë

La Liga
Zyrtare: Xavi shkarkohet nga Barcelona

Zyrtare: Xavi shkarkohet nga Barcelona

La Liga
Deklarata e Xavit që e ‘çmendi’ Laportan, trajneri i kishte thënë diçka tjetër në sy

Deklarata e Xavit që e ‘çmendi’ Laportan, trajneri i kishte thënë diçka tjetër në sy

La Liga
Laporta dhe Deco në mosmarrëveshje për zëvendësuesin e Xavit, pesë emra në listë

Laporta dhe Deco në mosmarrëveshje për zëvendësuesin e Xavit, pesë emra në listë

La Liga
Sa para do të fitojë Barcelona për pozicionimin në vendin e dytë në La Liga

Sa para do të fitojë Barcelona për pozicionimin në vendin e dytë në La Liga

La Liga
Konfirmohet takimi i Xavit dhe Laportas pas ndeshjes, ende pa vendim për trajnerin

Konfirmohet takimi i Xavit dhe Laportas pas ndeshjes, ende pa vendim për trajnerin

La Liga
Laporta i kërkon Decos që të gjejë trajner të ri për Barcelonën – zbulohet emri favorit

Laporta i kërkon Decos që të gjejë trajner të ri për Barcelonën – zbulohet emri favorit

La Liga
Sa para do të humbiste Barcelona nëse përfundon e treta në La Liga

Sa para do të humbiste Barcelona nëse përfundon e treta në La Liga

La Liga
Laporta shumë nervoz pas humbjes me Gironan – ai bërtiti vetëm me pesë fjalë, humbja mund t’i kushtojë miliona euro Barcelonës

Laporta shumë nervoz pas humbjes me Gironan – ai bërtiti vetëm me pesë fjalë, humbja mund t’i kushtojë miliona euro Barcelonës

La Liga
Zbulohen premtimet që Laporta ia ka bërë Xavit për ta bindur atë të qëndrojë tek Barcelona

Zbulohen premtimet që Laporta ia ka bërë Xavit për ta bindur atë të qëndrojë tek Barcelona

La Liga
Fjalët e Laportas pas marrëveshjes me Xavin

Fjalët e Laportas pas marrëveshjes me Xavin

La Liga
Laporta kërkon zyrtarisht që El Clasico të riluhet – publikon detajet

Laporta kërkon zyrtarisht që El Clasico të riluhet – publikon detajet

La Liga


mob5