LAJMI I FUNDIT:

Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit, Artur Gjordeni

Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit, Artur Gjordeni

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Sara Gjordeni, ka bërë të ditur se babai i saj, Artur Gjordeni ka ndërruar jetë pas një sëmundje të gjatë, për të cilën tha se ishte e pashërueshme. 

Sara e bëri të ditur lajmin përmes një postimi në InstaStory në llogarinë e saj zyrtare.


“Artur Gjordeni vuante prej mëse 20 vitesh nga një sëmundje e pashërueshme e stomakut. Shkaku i tij i vdekjes ishte dëmtimi parikuperushëm i stomakut dhe mëlçisë”, shkroi ish-banorja për babanë e saj të ndjerë.

Reagimi i kësaj të fundit, erdhi pas raportimeve të shumta nga mediet vendore.

Siç edhe është raportuar, Sara ka pasur një raport të krisur me babanë e saj tashmë të ndjerë, gjë të cilën e ka konfirmuar disa herë.

Ajo madje edhe tani ka specifikuar se prej 27 vjetësh, ai nuk ka bërë asnjë përpjekje të jetë pranë saj.

“Vërtet ai nuk bëri asnjë përpjekje 27 vjet të ishte pranë meje, por ndarja e tij nga jeta duhet respektuar si nga unë ashtu edhe ju”, theksoi ajo mes tjerash.

Ndryshe, vlen të theksohet se prindërit e Sara Gjordenit janë divorcuar vite më parë, derisa kjo e fudnit /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t'i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK - publikon edhe video të parave në tavolinë

Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t'i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK - publikon edhe video të parave në tavolinë

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

Magazina
Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

Magazina
Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë bebit të çiftit

Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë bebit të çiftit

Magazina
Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Magazina
Kalo në kategori