LAJMI I FUNDIT:

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Instagrami zyrtar i Luiz Ejllit me 678 mijë ndjekës u morë nga motra e tij Ina, e cila tashmë ka fshirë të gjitha postimet që ishin bërë më parë.

Reklama

Por, ndonëse nuk po poston në llogarinë e tij, ajo thuhet se ka hapur edhe një të saj personale ku së fundmi iu është përgjigjur disa pyetjeve rreth Luizit dhe raportit të tij me Kiarën.

Postimet në llogarinë që thuhet se është e motrës së Luizit u komentuat edhe në emisionin e sotëm të “Shqipëria Live” në Top Channel, ku në njërën prej tyre ajo ka thënë se ka folur me Kiarën pasi moderatorja u largua nga shtëpia e famshme.

Foto: Ina Ejlli/Instagram

E pyetur sesi i duket partnerja e vëllait të saj, në përgjigjet e kësaj llogarie të Instagramit thotë se Kiara është shumë më ndryshe seç dukej në ‘reality-show’.

“Me syrin dhe zemrën e Luizit e shikojmë dhe ne. 100% ndryshe nga aty çfarë kemi parë, 100% pozitive dhe e ëmbël. Po kemi folur, është shumë e mirë dhe e lumtur për mesazhet dhe emocionet që po përjeton nga ju dhe e lumtur për Luizin nga kjo mbështetje që i është bërë”, thuhet në përgjigje.

Foto: Ina Ejlli/Instagram

Mbetet të shihet nëse prapa kësaj llogarie është motra e artistit nga Shkodra, apo pas kësaj qëndron ndonjë fans i çiftit Luiz=Kiara.

Ndryshe, kujtojmë se Kiara u largua nga shtëpia e BBVA pas përballjes në nominim me aktoren Olta Gixhari./Telegrafi/

Foto: Ina Ejlli/Instagram


Në trend Magazina

Më shumë
Martohet aktori i njohur shqiptar, Edon Bërveniku

Martohet aktori i njohur shqiptar, Edon Bërveniku

Magazina
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Magazina
Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Efi Dhedhes mahnit me pozat në bikini

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Olta Gixhari ekspozon linjat joshëse në paraqitjen nga pushimet në Bodrum

Magazina
Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Robert Berisha thotë se ruan raporte miqësore me Nora Istrefin: E kam dhe gjithmonë do ta kem shoqe

Magazina
Kalo në kategori