LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha tregon linjat në fotografitë e reja me bikini në plazh

Mihrije Braha tregon linjat në fotografitë e reja me bikini në plazh
Foto: Mihrije Braha/Instagram

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mihrije Braha, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Reklama

Ajo ka gjetur pak kohë për veten pas angazhimeve në muzikë dhe biznes, si sipërmarrëse e një butiku dhe linje kremash.

Mihrija ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa fotografi, nga momentet e këndshme që po shijon në plazh.

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Braha ka publikuar disa imazhe ku shfaqet në bikini ngjyrë pjeshke, ndërsa vë në pah linjat e trupit.

Përkundër viteve të moshës, Mihrija mund të thuhet se duket mjaft në formë të mirë, ndërsa vazhdon pa hezitim të ekspozojë figurën e saj të trupit.

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Pëlqimet dhe komentet nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për vitalitetin në këtë moshë. /Telegrafi/

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Magazina
Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Bëhet viral momenti kur Jane Fonda e goditi në shpinë me certifikatën e çmimit regjisoren fituese në Kanë

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Magazina
Shakira dhe makthi i papritur që po përjeton me fëmijët në Miami

Shakira dhe makthi i papritur që po përjeton me fëmijët në Miami

Magazina
Kalo në kategori