LAJMI I FUNDIT:

Mes aludimeve se mund të jetë shtatzënë, Vivien demanton lajmin duke pozuar me barkun e rrafshët nga palestra

Mes aludimeve se mund të jetë shtatzënë, Vivien demanton lajmin duke pozuar me barkun e rrafshët nga palestra
Foto: Vivien Thano/InstaStory

Ka tash e sa ditë që në mediat rozë aludohet për një shtatzëni të mundshme të modeles nga Shqipëria, Vivien Thano.

Reklama

Referencë për këtë u morën fotografitë e fundit që ajo shpërndau në rrjetet sociale, ku shihej duke vendosur dorën te barku i cili dukej pak më i fryrë se zakonisht.

Megjithatë kjo duke të jetë as më pak e as më shumë se sa një provokim i vet modeles.

Foto: Vivien Thano/InstaStory

Kjo pasi, ajo së fundmi publikoi disa imazhe të tjera nga ushtrimet në palestër, ku shihej në formë tejet të mirë trupore, ndërsa theksin e vinte te barku i saj i rrafshët.

Foto: Vivien Thano/InstaStory

Me imazhet në fjalë, durrësakja sikur deshi t’ua konfirmojë ndjekësve të saj të shumtë se nuk është në pritjen e ëmbël.

Përndryshe, Vivien është raportuar së fundmi se është ribashkuar me reperin Getinjo, me të cilin ishte ndarë para pak kohësh.

Foto: Vivien Thano/InstaStory

Ata u njohën gjatë qëndrimit të tyre të përbashkët në edicionin e parë të spektaklti Big Brother VIP Kosova. /Telegrafi/

Foto: Vivien Thano/InstaStory

Në trend Magazina

Më shumë
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Hulk Hogan martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me Sky Daily

Hulk Hogan martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me Sky Daily

Magazina
Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Magazina
Jordyn Woods vjen me fotografi

Jordyn Woods vjen me fotografi "të zjarrta" për ditëlindjen e 26-të

Magazina
Sophia Loren rrëzohet dhe detyrohet t'i nënshtrohet një operimi urgjent pas lëndimeve të marra

Sophia Loren rrëzohet dhe detyrohet t'i nënshtrohet një operimi urgjent pas lëndimeve të marra

Magazina
Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Magazina
Kalo në kategori