Mason Greenwood me goditje akrobatike, shënon njërin nga golat më të bukur në Ligën e Kampionëve këtë sezon

Mason Greenwood e ka shënuar golin e parë në ndeshjen Manchester United -Young Boys të mërkurën në mbrëmje, por që ishte gol i jashtëzakonshëm.

Ralf Rangnick zgjodhi një skuadër të re për ndeshjen në “Old Trafford” me United që tashmë ka siguruar vendin e parë në grupin e tyre.

Cristiano Ronaldo, Bruno Fernandes dhe Jadon Sancho ishin ndër emrat që iu dha pushim.

Anthony Elanga dhe Amad Diallo kishin shansin për të bërë përshtypje që nga minuta e parë para trajnerit gjerman.

Greenwood e nisi po ashtu nga fillimi dhe e goditjen e parë gjeti rrjetën pas vetëm nëntë minutash lojë.

Luke Shaw harkoi në zonë dhe i riu i United tregoi teknikë të jashtëzakonshme , pasi goditi në mënyrë akrobatike dhe gjeti cepin e rrjetës për 1-0.

Pjesa e parë u mbyll baras pasi i riu i Yung Boys, Fabian Rieder, shënoi për 1-1. /Telegrafi/

Për tre muaj, 50 baste: Publikohet videoja ku Tonali mezi pret të ndëshkohet me karton të verdhë

Reagon babai i Olti Hysenit, pas deklaratës 'bombastike' të lojtarit të talentuar

Zbulohet emri i vërtetë i Kylian Mbappes - ka lënë të shokuar fansat e tij

Një minutë në fushë kushton 2 milionë euro – dështimi më i madh i Chelseat nga blerjet e fundit

Kalimi te Real Madridi nuk ka të bëjë me paratë: Zbulohet pasuria neto e Kylian Mbappes