LAJMI I FUNDIT:

Marina Vjollca dhe Geti pozojnë të dashuruar nga vullkani Etna në Sicili

Marina Vjollca dhe Geti pozojnë të dashuruar nga vullkani Etna në Sicili
Foto: Marina Vjollca/Instagram

Çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një prej çifteve më të përfolur të estradës.

Dyshja së fundmi u kanë treguar fansave të tyre se ndodhen në pushime verore, ku si destinacion kanë zgjedhur ishullin e Sicilisë në Itali.

Të shoqëruar nga motra e Marinës, Luana së bashku me partnerin e saj, dy çiftet duket se janë duke shijuar momente të këndshme së bashku në ishullin italian.

View this post on Instagram

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Prezantuesja Marina Vjollca i mbajti të azhurnuar fansat e saj në Instagram me një fotografi të publikuar nga pushimet.

Ghetto Geasy dhe Luana Vjollca pozojnë bashkë nga pushimet në Sicili
Lexo po ashtu Ghetto Geasy dhe Luana Vjollca pozojnë bashkë nga pushimet në Sicili

Ajo pozoi së bashku me burrin e saj, reperin Getoar Selimi, në një pozë mjaft romantike të realizuar pranë vullkanit aktiv Etna në Itali.

Mes shumë pëlqimeve dhe komenteve nga fansat, në sy ra komenti i vet reperit, i cili i kishte shkruar gruas së tij: “Gjithçka e imja”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Magazina
Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Magazina
Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Kalo në kategori