0Shares

Manchester Unitedi e nëpërkëmbi West Ham Unitedin (4-0) në ndeshjen e parë sezonale në Ligën Premier.

Henrikh Mkhitaryan është vlerësuar me notën 9.1 falë lojës së mirë dhe dy asistimeve të tij. Romelu Lukaku, i cili realizoi dy gola ka marrë notën 9 dhe me të njëjtën shifër është vlerësuar edhe Paul Pogba, i cili realizoi një gol.

Unitedi e nis me shumë gola, Lukaku paralajmëron çfarë të pritet nga ai (Video) Unitedi e nis me shumë gola, Lukaku paralajmëron çfarë të pritet nga ai (Video)

E gjithë skuadra e West Hamit është vlerësuar me nota të ulëta, ndërsa notën më të vogël (5.4) e ka marrë Andre Ayew.

Më poshtë është vlerësimi i plotë i lojtarëve të të dyja skuadrave. /Telegrafi/

Notat e lojtarëve të Manchester Unitedit

Notat e lojtarëve të West Ham Unitedit

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)