Reperi i njohur Majk është shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar, dhe ka ditur gjithmonë të sjell risi në projektet e tij të reja.

Ndryshime reperi nuk sjell vetëm në muzikë, por edhe në dukje dhe në stilin e tij.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi në InstaStory ku ka ndarë me fansat ndryshimin e tij më të ri në dukje, e që në fakt këtë ndryshim reperi e ka bërë në flokët e tij.

Ai ka rruar tërësisht pjesë anësore, duke lënë flokë vetëm në qendër, teksa këtë ndryshim drastik fansat e kanë krahasuar me një dukje të ngjajshme me Sean Paul. /Telegrafi/

A photo posted by MAJK / Kastriot Rexha (@majkaveli) on Jan 18, 2017 at 6:34am PST

Reklama