LAJMI I FUNDIT:

Loredana Zefi i dedikon një këngë Karim Adeyemit për Shën Valentin

Loredana Zefi i dedikon një këngë Karim Adeyemit për Shën Valentin

Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, prej disa muajsh po shijon një lidhje dashurie me futbollistin e Borussia Dortmundit, Karim Adeyemi.

Dhe për Ditën e të Dashuruarve (14 shkurt), ajo ka realizuar një këngë për të.

“27” mban titullin ky projekt, të cilin e ka sjell të shoqëruar me një video në platformën YouTube.


Foto: Screenshot/YouTube

“Mendoj se ju meritoni më shumë se sa një këngë për Shën Valentin”, qenë fjalët e 28 vjeçares.

"Të dua përgjithmonë", Loredana Zefi uron të dashurin Karim Adeyemi për ditëlindjen e 22-të
Lexo po ashtu "Të dua përgjithmonë", Loredana Zefi uron të dashurin Karim Adeyemi për ditëlindjen e 22-të

Duket se ylli i famshëm ka zgjedhur fjalët më të ndjera për partnerin e saj tashmë të ri.

View this post on Instagram

A post shared by babymama (@loredana)

Kjo është romanca e dytë publike e Loredanës pas ndarjes nga reperi Mozzik.

Me këtë të fundit ka edhe një vajzë të quajtur, Hana. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Arilena Ara publikon fotografi provokuese nga festa e ditëlindjes së 26-të

Arilena Ara publikon fotografi provokuese nga festa e ditëlindjes së 26-të

Magazina

"Është vetëm një", modelja shqiptare publikon në rrjete sociale Lepa Brenan

Magazina
Rita Ora shkëlqen me paraqitjen e zjarrtë në Lisbonë, ndërsa duket atraktive para mijëra fansave

Rita Ora shkëlqen me paraqitjen e zjarrtë në Lisbonë, ndërsa duket atraktive para mijëra fansave

Magazina
Bashkë prej shumë muajsh - Erolld Belegu dhe Diola Dosti e shprehin dashurinë edhe përmes fotografive

Bashkë prej shumë muajsh - Erolld Belegu dhe Diola Dosti e shprehin dashurinë edhe përmes fotografive

Magazina
Kalo në kategori