0Shares

Aktori i njohur i serialit “O Sa Mirë”, Llukman Avdili, duket se është njeri që si duket rri zgjuar vonë.

Të qëndruarit deri në orët e vona të natës sjellë peripeci të ndryshme, siç është ndonjë pije, apo gjësend për të ngrënë.

Jo secili market mund të ofrojë një mundësi të tillë dhe dalja në orët e vona të natës nga një lagje në tjetrën duket të jetë një gjë utopike për shumë njerëz.

Por, kjo nuk është ndonjë telashe për Llukamin e O Sa Mirë, i cili ka postuar një foto duke blerë gjësende në orët e hershme të mëngjesit në marketin e hapur 24 orë të Meridian Express në rrugën B.

Krejt lajmet rreth O Sa Mirë Krejt lajmet rreth O Sa Mirë

“Sha je be tu flejten? Qunu mare hani donisend, edhe ne di te nates Meridian Express n’rrugen B”, ka shkruar Llukmani në foton e publikuar në faqen e tij zyrtare.

Llukmani është një nga personazhet më të dashura të publikut, teksa Meridian Express me 35 markete në qytetet e Kosovës është një nga rrjetet më të preferuara në mbarë vendin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)