LAJMI I FUNDIT:

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di
Reklama

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, është rikthyer në vendlindje për të punuar në tri projekte të reja muzikore.

Ajo në një bisedë për emisionin “Prive” tha se një nga këngët e saj po punohet në shqip, gjersa dy këngë të tjera janë për tregun e huaj.


Linda e cila prej më shumëse një dekade është e martuar me amerikanin Davon Edwans, tregoi se nuk është xheloze për nga natyra dhe se kuptohet shumë mirë me burrin e saj.

Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh
Lexo po ashtu Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Ajo madje u shpreh se mjafton një shikim që ata të koordinohen mes vete, kur bëhet fjalë për ndonjë ngacmim nga ana e dikujt.

“Unë nuk jam xheloze. Ka pasur raste edhe atje kur njerëzit duan të më flasin dhe nuk e dinë që jam me Davonin. Ama ai është shumë person i qetë dhe i merr shumë lehtë gjërat, dhe më lë mua ta kryj punën, ta përfundoj bisedën vet. Nëse më duhet ndihmë diçka, vetëm ia bëj me sy dhe ai e din që do të thotë ‘Hajde këtu’, t’i tregoj që jam me ty”, ka thënë Halimi.

E njëjta tregoi se martesa e saj e shumë diskutuar i kishte dhënë shumë presion publik para 10 viteve, por që tani është mësuar me këtë dhe nuk i bën më përshtypje. /Telegrafi/

Linda Halimi (Foto: Norik Uka)

Në trend Magazina

Më shumë
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Rita Ora publikon fotografi nga vizita e saj në Kosovë

Magazina
Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother - e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother - e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Rita Ora shijon jetën e natës në Zone Club me bashkëshortin e saj, Taika Waititin

Rita Ora shijon jetën e natës në Zone Club me bashkëshortin e saj, Taika Waititin

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori