LAJMI I FUNDIT:

Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm
Foto: Big Brother VIP Albania/Instagram

Pas një feste ditëlindjeje të mbushur me emocione dhe momente të ëmbla brenda mureve të shtëpisë së “BBV3”, ish-banorët u ndanë nga kjo atmosferë festive.

Në momentin e lamtumirës, nuk mund të mungonin përqafime të ngrohta dhe puthje ndërmjet çiftit të dashuruar, Ilnisa dhe Meriton.


Meritoni, me një prekje humoristike, i kujtoi Ilnisës se edhe për një natë të vetme ajo do të ndjehej e vetmuar në shtratin e saj, pasi më pas ata do të kenë mundësinë të jetojnë bashkë, jashtë pritjes së “Big Brother”.

Ky moment lamtumire ​​lindi me premtimin për një të ardhme të përbashkët, jashtë lojës dhe rutinës së shtëpisë televizive.

Ndërsa ora po afron për natën finale të këtij edicioni të “BBV3”, ku do të përballet tensioni dhe pritshmëria për të zbuluar se kush do të kurorëzohet si fituesi mes pesë finalistëve, emocionet janë të lartë dhe pritja është në kulmin e saj.

Vetëm dy ditë na ndajnë nga kjo mbrëmje vendimtare, ku do të shpallet emri i të privilegjuarit që do të marrë titullin e fituesit. /Telegrafi/

* Ky sondazh është realizuar nga portali Telegrafi vetëm për të matur preferencat e publikut dhe nuk lidhet me votimin zyrtar të spektaklit Big Brother VIP Albania 3.


Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Magazina
Kalo në kategori