Ka ardhur para fansave të Yll Limanit kënga “Harrom”, e cila është kompletuar me videoklip.

Është fjala për një baladë, e cila vjen me një interpretim të mrekullueshëm nga këngëtari.

View this post on Instagram

Out now: Harrom 💫 link in bio

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on Jan 28, 2019 at 9:32am PST

Vet Ylli është kujdesur për realizimin e kësaj kënge, të cilës ia ka bërë muzikën dhe ia ka shkruar tekstin.

Lajmet për Yll Limanin Lajmet për Yll Limanin

Projekti është prodhim i Gezim Lazrit (nga Diverse Music) dhe Fatjon Miftarit. Ndërsa miksimi dhe masterizimi është bërë nga Lorenc Aliaj.

Për anën vizuale është angazhuar produksioni Imagine Films që ia ka xhiruar videon muzikore.

Bashkëpunimi me producentin Cricket, “Friday Night”, është ndër realizimet më të fundit të Yllit.

Kënga u shoqërua me një klip interesant me video-tekst, ndërsa interpretimi është në gjuhën angleze. /Telegrafi/