Superylli shqiptar, Gjiko, ka lansuar albumin e ri të tij, ashtu siç edhe ka paralajmëruar ditë më parë.

Me anë të një konference për shtyp ishte Gjiko ai që konfirmoi lansimin e albumit të ri në bashkëpunim me Golden Eagle, brendin më të madh shqiptar të pijeve energjike.

Major deal 📝⚡️ #GOLDENEAGLE ⚡️#ENERGJIKO⚡️

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on May 3, 2018 at 12:59pm PDT

Nga kjo marrëveshje, të gjithë ata që do të blejnë pijen e Golden Eagle të ri-brenduar për albumin “Energjiko”, do të mund ta shkarkojnë atë duke skanuar kodin QR.

Në këtë album ashtu siç ishte paralajmëruar janë 18 këngë, ku janë të përfshira disa bashkëpunime të mëdha.

Dj Flow, Ledri Vula, Skerdi, Lumi B, Buta, janë disa prej bashkpuntorëve të Gjikos në këtë projekt të madh.

Me shumë ritëm dhe tekst karakteristik për reperin nga Peja, ky mixtape që më shumë duket si një album, i cili pritet edhe të thyejë rekorde të dëgjueshmërisë.

Shkarko albumin “Energjiko” duke klikuar KETU

Gjiko prej kohësh konsiderohet si një prej top reperëve dhe këtë me plot të drejt.

Hit pas hiti, ai ka pushtuar diskotekat, ndërsa tash edhe publikoi dhuratën e madhe për adhuruesit e tij, albumin me 18 këngë, “Energjiko”. /Telegrafi/

💥ENERGJIKO 💥 mixtape coming soon !🌪

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on Feb 28, 2018 at 11:37am PST