LAJMI I FUNDIT:

Kristen Stewart thotë se ka bërë vetëm pesë filma të mirë në karrierë

Kristen Stewart thotë se ka bërë vetëm pesë filma të mirë në karrierë

Kristen Stewart e di se jo çdo film në të cilin është shfaqur ka qenë një hit.

Reklama

Në një intervistë me The Sunday Times, aktorja 31-vjeçare, e cila luan Princeshën Diana në filmin e radhshëm biografik “Spencer”, rrëfeu se i pëlqenin disa nga dhjetëra filmat që ajo ka punuar gjatë gjithë karrierës së saj.

“Kjo është një goditje totale. Unë ndoshta kam bërë pesë filma vërtet të mirë, nga 45 ose 50 filma? Për të cilët them,” Uau, ai person bëri një punë të bukur!”, tha Stewart.

Foto: Getty

Ndër filmat e saj të preferuar, tha ajo, janë ata të regjisorit Olivier Assayas, si “Clouds of Sils Maria” dhe “Personal Shopper”, shkruan People.

“Duhet të shikoj listën time të kreditit. Por ato janë pak. Por kjo nuk do të thotë se jam penduar për përvojën e krijimit të tyre”, vazhdoi tutje aktorja.

Stewart tha se ajo “ishte penduar vetëm që tha po për disa filma”. Edhe pse nuk ishte mbi rezultatin, por përkundrazi se nuk ishte aq argëtues t’i realizosh.

Foto: Matt Baron/Shutterstock

“Më e keqja është kur je në mes të diçkaje dhe e di se jo vetëm që ndoshta do të jetë një film i keq, por të gjithë po presim të përfundoi”, shpjegoi ajo.

Kur iu kërkua të tregonte se cilët filma e bënë atë të ndihej ashtu, Stewart refuzoi të përgjigjej.

“Jo! Unë nuk jam një person i keq – nuk do t’i them emrat në publik”, tha ajo.

Foto: Getty Images

Në fillim të këtij muaji, Stewart i tha Daily Mail se ishte penduar për vetëm një gjë për performancën e saj në “Spencer”, që do të dalë në kinema më 5 nëntor.

“Unë nuk jam ende nënë. Është e vetmja pjesë e aktrimit për të cilën u ndjeva e pabesë”.

Në një intervistë tjetër të fundit me Entertainment Weekly, Stewart tha se është më selektive për filmat që zgjedh të punojë.

“Por unë mendoj se tani do të jem pak më i kujdesshëm. Mendoj se kam një shije më të mirë për atë që do të jetë frytdhënëse për mua personalisht, si një përvojë, nëse jo domosdoshmërisht ajo që do të bëhet hit në botë”, ishte shprehur aktorja. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Seriali

Seriali "Rrushe" u transmetua me titra shqip nga Top Channel - Fatmir Spahiu: Të evidentohen gjëra të tilla, por pa krijimin e ndarjeve dhe përçarjeve mes nesh

Magazina
Kalo në kategori