LAJMI I FUNDIT:

Kristen Stewart heq takat dhe ecën zbathur në tapetin e kuq të Kanës

Kristen Stewart heq takat dhe ecën zbathur në tapetin e kuq të Kanës
CANNES, FRANCE - MAY 14: Jury member Kristen Stewart attends the screening of "Blackkklansman" during the 71st annual Cannes Film Festival at Palais des Festivals on May 14, 2018 in Cannes, France. (Photo by Andreas Rentz/Getty Images)

Angazhimet e shumta duket se e kanë lodhur tejet shumë aktoren hollivudiane.

Reklama

Kristen Stewart është shfaqur tejet e lodhur në tapetin e kuq të Kanës.

Bukuroshja erdhi në premierën e filmit “BlacKkKlansman”, por atë dukej se po e zinte gjumi.

Kristen Stewart (Getty Images)

Por, jo vetëm kaq pasi që aktorja kishte dhimbje të këmbëve sa që i hoqi takat dhe filloi të ecte këmbë zbathur.

Kjo bëri që 28-vjeçarja të thyen një rregull të pashkruar të Kanës duke hequr takat dhe ec në qilimin e kuq.

Theksojmë se aktorja mbante veshur një fustan të shkurtër metalik dhe transparent.

Ndryshe, atë do ta shohim edhe në disa projekte të tjera filmike gjatë këtij viti. /Telegrafi/

Kristen Stewart (Getty Images)
Kristen Stewart (Getty Images)

Kristen Stewart (Getty Images)

Kristen Stewart (Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Magazina
Kalo në kategori