Kim Kardashian ka ditur që gjatë viteve ‘ta rrënojë’ internetin me pozat provokuese që i ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Edhe pse tash si 40 vjeçare, amerikania e famshme arrin gjithmonë të arrijë në qendër të vëmendjes sa herë që publikon fotografi në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 236 milionë ndjekës.

Gjatë ditës së hënë, ajo ka zgjedhur të riktheje disa fotografi të realizuara në vitin 2008.

(Foto: Instagram/kimkardashian)

Bukuroshja shfaqet me pak rroba në trupin e saj, në një pozë shtrirë dhe një tjetër duke ecur.

Kim Kardashian vesh të njëjtat bikini me motrën e saj Kim Kardashian vesh të njëjtat bikini me motrën e saj

Ka mjaftuar vetëm disa orë dhe fotografitë kanë kaluar shifra milionëshe të pëlqimeve. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/kimkardashian)