Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik Kida, gjatë vitit që lamë pas ishte mjaft e angazhuar me projekte muzikore, ndërsa nuk mungoi as në mbrëmje e koncerte të ndryshme.

Bukuroshja, e cila po vepron si artiste e lirë, nuk heziton të shfaq edhe anën tjetër të saj – ekstravagancën.

Ajo këto ditë ka qëndruar në New York, me ç’rast edhe ka shfrytëzuar rastin për të realizuar një set fotografik te Berisha.

View this post on Instagram

#artist #nyc @kida ❤️🎶

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberishaphotography) on Jan 6, 2020 at 6:18am PST

Fotografitë i ka publikuar vet artisti, teksa këngëtarja duket mjaft atraktive në fotosesionin bardh e zi.

Të gjitha lajmet nga Kida Të gjitha lajmet nga Kida

Orhidea ka ndarë të njëjtat fotografi në Instagramin e saj, e cila duket mjaft e lumtur se ka bashkëpunuar me një fotograf të tillë si Berisha.

Kida (Foto: Instagram)

Fadili tashmë ka shndërruar në art punën e tij, duke filluar nga fotosesionet me personalitetet më të famshme të Hollywoodit, njerëzit me profil publik e deri tek njerëzit e rëndomtë.

Dhe Kida si shumë artiste tjera shqiptare është me fat që realizoi një set kaq të veçantë para aparatit të Berishës. /Telegrafi/