0Shares

Kida nuk e ka ndërmend të ndalet edhe në këtë vit me sjelljen e këngëve të reja në tregun muzikor shqiptar.

Kështu së paku ka paralajmëruar vet këngëtarja përmes rrjeteve sociale, ku ka mijëra ndjekës në Instagram dhe Facebook.

Së fundi, këngëtarja ka bërë të ditur se është duke punuar në këngën më të re muzikore.

#TI is coming very soon !!? @zzapnchriss

A post shared by KIDA (@kida) on Feb 14, 2018 at 6:21am PST

“Ti” quhet kënga e re e Kidës, të cilën thotë se do ta publikojë shumë shpejt.

“‘Ti’ po vjen shumë shpejt”, ka shkruar në llogarinë personale në Instagarm, Kida.

Ndryshe, kjo nuk do të jetë kënga e fundit e këngëtarit, i cili do të sjell edhe të tjerash gjatë këtij viti. /Telegrafi/

Just like I like it ? #TI @filmnation.al @zzapnchriss

A post shared by KIDA (@kida) on Feb 14, 2018 at 10:19am PST

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)