LAJMI I FUNDIT:

Këta janë lojtarët që nuk morën asnjë pikë për Topin e Artë (Foto)

Këta janë lojtarët që nuk morën asnjë pikë për Topin e Artë (Foto)

Toni Kroos, Luka Modric dhe Dimtri Payet morën nga një pikë për Topin e Artë.

Por kishte nga ata që nuk morën pikë farë.


CR7 apo futbollisti më i mirë evropian në histori?
Lexo po ashtu CR7 apo futbollisti më i mirë evropian në histori?

Më shuam cuditë fakti për lojtarë si Sergio Ramos, Sergio Aguero, Andres Iniesta e Gonzalo Higuain.

Këta ishin katër lojtarët që mbetën pas Ronaldos në garën për Topin e Artë (Foto)
Lexo po ashtu Këta ishin katër lojtarët që mbetën pas Ronaldos në garën për Topin e Artë (Foto)

Më poshtë janë lojtarët që nuk arritën të futen në renditje fare. /Telegrafi/

Sergio Ramos

Manuel Neuer

Paulo Dybala

Gonzalo Higuain

Koke

Diego Godin

Kevin De Bruyne

Thomas Muller

Sergio Aguero

Andres Iniesta

Hugo Loris

Hugo Lloris