LAJMI I FUNDIT:
Sergio Aguero

Sergio Aguero

581 Artikuj

Info

Sergio Aguero është lojtar argjentinas i lindur më 2 qershor të vitit 1988.

Aguero mbeti i hutuar nga vendimi i Guardiolës gjatë ndeshjes ndaj Real Madridit

Aguero mbeti i hutuar nga vendimi i Guardiolës gjatë ndeshjes ndaj Real Madridit

Liga e Kampionëve
Aguero zbulon arsyen kryesore përse Messi mund të rikthehet te Barcelona

Aguero zbulon arsyen kryesore përse Messi mund të rikthehet te Barcelona

La Liga
Aguero i qetëson ndjekësit e tij pas ‘mini aritmisë’ në transmetim

Aguero i qetëson ndjekësit e tij pas ‘mini aritmisë’ në transmetim

Ndërkombëtare
Agueros i përkeqësohet gjendja shëndetësore gjatë transmetimit

Agueros i përkeqësohet gjendja shëndetësore gjatë transmetimit

Ndërkombëtare
Aguero parashikon se kush do ta fitojë Ligën Premier në dhjetë xhirot e mbetura

Aguero parashikon se kush do ta fitojë Ligën Premier në dhjetë xhirot e mbetura

Premier League
Aguero tregon sa janë shanset që Messi të kthehet te Barcelona

Aguero tregon sa janë shanset që Messi të kthehet te Barcelona

Ndërkombëtare
Aguero paqëllimshëm zbuloi klubin e ri ku do të luajë Messi

Aguero paqëllimshëm zbuloi klubin e ri ku do të luajë Messi

Ligue 1
‘Haaland do të thyejë rekorde, por vetëm Messi mund ta fitojë vet ligën’ – Aguero tregon veçantinë e superyllit argjentinas

‘Haaland do të thyejë rekorde, por vetëm Messi mund ta fitojë vet ligën’ – Aguero tregon veçantinë e superyllit argjentinas

Premier League
Ibrahimovic kritikoi Argjentinën dhe lojtarët e saj, merr përgjigje nga Aguero

Ibrahimovic kritikoi Argjentinën dhe lojtarët e saj, merr përgjigje nga Aguero

Përfaqësueset
Aguero thotë se mund të luajë sërish me Messin, në një sport që po merr përmasa gjigante

Aguero thotë se mund të luajë sërish me Messin, në një sport që po merr përmasa gjigante

Ndërkombëtare
Aguero do të luajë sërish, tani te Barcelona Guayaquil

Aguero do të luajë sërish, tani te Barcelona Guayaquil

Ndërkombëtare
Aguero heziton të bëhet trajner pasi nuk dëshiron të bëhet tullac si Guardiola

Aguero heziton të bëhet trajner pasi nuk dëshiron të bëhet tullac si Guardiola

Ndërkombëtare
Askush si Haaland, norvegjezi vendos rekord absolut të golave në Ligën Premier

Askush si Haaland, norvegjezi vendos rekord absolut të golave në Ligën Premier

Premier League
Mund mos ta ketë fituar Kupën e Botës, por Ronaldo e lë shumë mbrapa Messin me gola për klubin dhe vendin

Mund mos ta ketë fituar Kupën e Botës, por Ronaldo e lë shumë mbrapa Messin me gola për klubin dhe vendin

Përfaqësueset
Veprimi i shëmtuar dhe fëmijëror i Agueros ndaj Camavingas nga zhveshtorja e Argjentinës

Veprimi i shëmtuar dhe fëmijëror i Agueros ndaj Camavingas nga zhveshtorja e Argjentinës

Përfaqësueset
Messi flinte i vetëm në dhomë në Katar 2022, derisa erdhi Aguero

Messi flinte i vetëm në dhomë në Katar 2022, derisa erdhi Aguero

Përfaqësueset
Babai i tij është Aguero, kumbara Messi dhe gjyshi Maradona – Benjamin mori një dhuratë pas kualifikimit të Argjentinës në finale

Babai i tij është Aguero, kumbara Messi dhe gjyshi Maradona – Benjamin mori një dhuratë pas kualifikimit të Argjentinës në finale

Ndërkombëtare
Nga Messi te Batistuta dhe Crespo – golashënuesit më të mëdhenj të të gjitha kohërave të Argjentinës

Nga Messi te Batistuta dhe Crespo – golashënuesit më të mëdhenj të të gjitha kohërave të Argjentinës

Përfaqësueset
Shkroi histori me golin që ia solli Cityt titullin e Ligës Premier – del në ankand fanella e Agueros për një shumë të majme

Shkroi histori me golin që ia solli Cityt titullin e Ligës Premier – del në ankand fanella e Agueros për një shumë të majme

Premier League
Rikthimi i ‘Mallkimit të Drake’, pesë nga rastet tjera kur ishte real

Rikthimi i ‘Mallkimit të Drake’, pesë nga rastet tjera kur ishte real

Po Flitet
Harry Kane shkruan historinë në Ligën Premier, thyen rekordin e madh të Agueros

Harry Kane shkruan historinë në Ligën Premier, thyen rekordin e madh të Agueros

Premier League
“Mendova se dikush kishte hakuar llogarinë e Barçës”, Aguero tregon momentin kur e lexoi lajmin për largimin e Messit

“Mendova se dikush kishte hakuar llogarinë e Barçës”, Aguero tregon momentin kur e lexoi lajmin për largimin e Messit

La Liga
Liverpooli apo Real Madridi: Aguero parashikon se kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve

Liverpooli apo Real Madridi: Aguero parashikon se kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Manchester City zbulon statujën e Kun Agueros

Manchester City zbulon statujën e Kun Agueros

Premier League