LAJMI I FUNDIT:
Diego Godin

Diego Godin

99 Artikuj

Lista me lojtarët më të ndëshkuar në shekullin XXI-të, dihet se cili është i pari

Lista me lojtarët më të ndëshkuar në shekullin XXI-të, dihet se cili është i pari

Ndërkombëtare
Zyrtare: Godin nënshkruan me Cagliarin

Zyrtare: Godin nënshkruan me Cagliarin

Serie A
Cagliari gjen formulën për transferimin e Godin

Cagliari gjen formulën për transferimin e Godin

Serie A
Godin mund të përfundojë në Ligue 1, Rennes vihet pas tij

Godin mund të përfundojë në Ligue 1, Rennes vihet pas tij

Serie A
Sevilla konfirmohet si ‘mbret’ i Ligës së Evropës, triumfon me rikthim në finale ndaj Interit

Sevilla konfirmohet si ‘mbret’ i Ligës së Evropës, triumfon me rikthim në finale ndaj Interit

Liga e Evropës
Dy gola të shpejtë në finalen e Ligës së Evropës, shënojnë De Jong dhe Godin

Dy gola të shpejtë në finalen e Ligës së Evropës, shënojnë De Jong dhe Godin

Liga e Evropës
Interi fiton me përmbysje ndaj Torinos

Interi fiton me përmbysje ndaj Torinos

Serie A
Lyoni kërkon shërbimet e Godin

Lyoni kërkon shërbimet e Godin

Ligue 1
Chiellini: Nëse ka ndonjë futbollist si unë, ai është Diego Godin

Chiellini: Nëse ka ndonjë futbollist si unë, ai është Diego Godin

Serie A
Godin përjashton rikthimin te Atletico Madridi

Godin përjashton rikthimin te Atletico Madridi

La Liga
Godin pritet të transferohet te Unitedi ose Tottenhami

Godin pritet të transferohet te Unitedi ose Tottenhami

Serie A
Deigo Godin mund të kthehet te Atletico Madridi

Deigo Godin mund të kthehet te Atletico Madridi

Serie A
Godin drejt largimit nga Interi, Tottenham futet në mesin e klubeve që e duan

Godin drejt largimit nga Interi, Tottenham futet në mesin e klubeve që e duan

Premier League
Interi u jep leje lojtarëve jo-italianë të largohen nga Italia shkaku i coronavirusit

Interi u jep leje lojtarëve jo-italianë të largohen nga Italia shkaku i coronavirusit

Serie A
Solskjaer dëshiron përvojë në mbrojtje, Godin konsiderohet zgjedhja e duhur

Solskjaer dëshiron përvojë në mbrojtje, Godin konsiderohet zgjedhja e duhur

Premier League
Marash Kumbulla shihet si pasues i Godinit te Interi

Marash Kumbulla shihet si pasues i Godinit te Interi

Serie A
Manchester United rikthen interesimin për Diego Godin

Manchester United rikthen interesimin për Diego Godin

Premier League
Interi planifikon t’i ndajë rrugët me Diego Godin

Interi planifikon t’i ndajë rrugët me Diego Godin

Serie A
Ludogorets 0-2 Inter, notat e lojtarëve

Ludogorets 0-2 Inter, notat e lojtarëve

Liga e Evropës
Zhgënjen Godin: Lazio 2-1 Inter, notat e lojtarëve

Zhgënjen Godin: Lazio 2-1 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Hazard, Salah, Modric dhe Mahrez – Këto janë 15-të transferimet më të mira të dekadës

Hazard, Salah, Modric dhe Mahrez – Këto janë 15-të transferimet më të mira të dekadës

Shkumbin Pireva
Darmian te Interi nëse Godin largohet

Darmian te Interi nëse Godin largohet

Serie A
Godin: E deshëm fitoren, por barazimi ndaj Romës është i mirë

Godin: E deshëm fitoren, por barazimi ndaj Romës është i mirë

Serie A
Fjalët e Messit kur Cavani deshi të përleshej me të, Godin e Suarez ndërhynë për t’i qetësuar

Fjalët e Messit kur Cavani deshi të përleshej me të, Godin e Suarez ndërhynë për t’i qetësuar

Përfaqësueset