LAJMI I FUNDIT:

Godin u kërkon të gjithëve të mos nxitohen me formën e Felix te Barcelona

Godin u kërkon të gjithëve të mos nxitohen me formën e Felix te Barcelona
Reklama

Pas vetëm tre ndeshjesh në periudhën e tij të huazimit në Barcelonë, tifozët dhe ekspertët të gjithë e kanë etiketuar lëvizjen e Joao Felix si një sukses.

Ai duket më mirë me një fanellë Blaugrana dhe madje shënoi golin e tij të parë për klubin tashmë.


Megjithatë, ish-kapiteni i Atletico Madridit, Diego Godin bëri thirrje që të mos nxitohet në ndonjë përfundim ende.

Joao Felix zbulon se ai pranoi një ulje të konsiderueshme të pagës për t’u transferuar te Barcelona
Lexo po ashtu Joao Felix zbulon se ai pranoi një ulje të konsiderueshme të pagës për t’u transferuar te Barcelona

“Nuk kam asgjë kundër Joaos, por nuk mund të flasim për suksesin e tij te Barça pas dy ndeshjeve”, ka thënë fillimisht ai për Cadena Ser.

“Tek Atletico, ai kurrë nuk e kuptoi se çfarë do të thoshte dhoma e zhveshjes. Grupi është mbi çdo individ”.

Mund të ketë disa të vërteta në fjalët e Godin. Në fund të fundit, Felix nuk arriti të impresiononte te Chelsea, pavarësisht një fillimi premtues, ndërsa Diego Simeone nuk e dëshironte rikthimin e tij te Atletico Madrid. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Moment tmerrues për gjyqtarin, i transportuar me barelë pasi u rrëzua në tokë nga lëndimi i rëndë

Moment tmerrues për gjyqtarin, i transportuar me barelë pasi u rrëzua në tokë nga lëndimi i rëndë

Ligat tjera
Tronditje në Gjermani: Vdiq në moshën 26-vjeçare lojtari që konsiderohej si një talent i madh

Tronditje në Gjermani: Vdiq në moshën 26-vjeçare lojtari që konsiderohej si një talent i madh

Ligat tjera
Ish-agjenti i FBI-së përndjek Djokovicin, është në listën e personave me “rrezikshmëri të lartë”

Ish-agjenti i FBI-së përndjek Djokovicin, është në listën e personave me “rrezikshmëri të lartë”

Tenis
Kishte dështuar te Barcelona, por gjigantët e Ligës Premier janë të gatshëm të paguajnë 45 milionë euro në janar për Todibon

Kishte dështuar te Barcelona, por gjigantët e Ligës Premier janë të gatshëm të paguajnë 45 milionë euro në janar për Todibon

La Liga
Manchester United me 'kontratë në tavolinë' për Ancelottin - dy lojtarë e presin me padurim italianin në Old Trafford

Manchester United me 'kontratë në tavolinë' për Ancelottin - dy lojtarë e presin me padurim italianin në Old Trafford

Premier League
Abramovich donte të dhuronte paratë nga shitja e Chelseat në Izrael, qeveria britanike merr vendimin përfundimtar

Abramovich donte të dhuronte paratë nga shitja e Chelseat në Izrael, qeveria britanike merr vendimin përfundimtar

Premier League
Kalo në kategori