LAJMI I FUNDIT:

Topi i Artë

495 Artikuj

Mendimi i Jurgen Klopp që mërziti Sadio Manen dhe bëri që Lionel Messi të fliste për senegalezin

Mendimi i Jurgen Klopp që mërziti Sadio Manen dhe bëri që Lionel Messi të fliste për senegalezin

Premier League
Kontrata e Benzemas me Real Madridin tashmë është zgjatur për shkak të klauzolës unike

Kontrata e Benzemas me Real Madridin tashmë është zgjatur për shkak të klauzolës unike

La Liga
Oleksandr Usyk bën një parashikim të guximshëm për fituesin e ardhshëm të Topit të Artë, është i bindur se do të ndodhë

Oleksandr Usyk bën një parashikim të guximshëm për fituesin e ardhshëm të Topit të Artë, është i bindur se do të ndodhë

Ndërkombëtare
Evra: Nëse Messi do të kishte etikën e punës së Ronaldos, do të kishte 15 ‘Topa të Artë’

Evra: Nëse Messi do të kishte etikën e punës së Ronaldos, do të kishte 15 ‘Topa të Artë’

Ndërkombëtare
Osimhen: Kvaratskhelia mund ta fitojë ‘Topin e Artë’

Osimhen: Kvaratskhelia mund ta fitojë ‘Topin e Artë’

Serie A
Cili është dallimi midis Topit të Artë dhe “The Best” të FIFA-s

Cili është dallimi midis Topit të Artë dhe “The Best” të FIFA-s

Ndërkombëtare
Lojtari i ri i Chelseat, Mykhailo Mudryk mahniti Bernabeun, ka ‘përkushtim si Cristiano Ronaldo’ dhe ‘ka potencial të jetë Hazardi i ardhshëm’

Lojtari i ri i Chelseat, Mykhailo Mudryk mahniti Bernabeun, ka ‘përkushtim si Cristiano Ronaldo’ dhe ‘ka potencial të jetë Hazardi i ardhshëm’

Premier League
Si e shiti Ronaldo Topin e Artë të fituar në vitin 2013 te njeriu më i pasur i Izraelit

Si e shiti Ronaldo Topin e Artë të fituar në vitin 2013 te njeriu më i pasur i Izraelit

Ndërkombëtare
Top 10 pretendentët e hershëm për të fituar Topin e Artë në vitin 2023

Top 10 pretendentët e hershëm për të fituar Topin e Artë në vitin 2023

Ndërkombëtare
Nga Messi te Mbappe dhe Haaland – favoritët e hershëm për të fituar Topin e Artë 2023

Nga Messi te Mbappe dhe Haaland – favoritët e hershëm për të fituar Topin e Artë 2023

Shkumbin Pireva
Lewandowski parashikon fituesin e Topit të Artë: Është garë mes dy lojtarëve nga e njëjta skuadër

Lewandowski parashikon fituesin e Topit të Artë: Është garë mes dy lojtarëve nga e njëjta skuadër

La Liga
France Football nuk e lejon Lionel Messin të krenohet me fitimin e Topave të Artë

France Football nuk e lejon Lionel Messin të krenohet me fitimin e Topave të Artë

Përfaqësueset
Super Topi i Artë, çmimi më prestigjioz dhe më i rrallë që vetëm një lojtar e ka fituar në histori

Super Topi i Artë, çmimi më prestigjioz dhe më i rrallë që vetëm një lojtar e ka fituar në histori

Shkumbin Pireva
Krahasimi në numra i Maradonas dhe Messit tregon se pishtari tashmë ndodhet në duart e Lionel

Krahasimi në numra i Maradonas dhe Messit tregon se pishtari tashmë ndodhet në duart e Lionel

Ndërkombëtare
Topi i Artë i Botërorit: Lista me të gjithë fituesit dhe si vendoset lojtari më i mirë i turneut

Topi i Artë i Botërorit: Lista me të gjithë fituesit dhe si vendoset lojtari më i mirë i turneut

Ndërkombëtare
Ego e madhe dhe vetjak, por a e ka uruar Ronaldo – Benzeman për Topin e Artë

Ego e madhe dhe vetjak, por a e ka uruar Ronaldo – Benzeman për Topin e Artë

La Liga
Benzema e prezantoi para tifozëve të Lyonit, por Topi i Artë çuditërisht shkoi më parë në burgun francez

Benzema e prezantoi para tifozëve të Lyonit, por Topi i Artë çuditërisht shkoi më parë në burgun francez

Ligue 1
Benzema kthehet aty ku e nisi – prezanton ‘Topin a Artë’ të fituar para fansave të Lyonit që e pritën në mënyrë madhështore

Benzema kthehet aty ku e nisi – prezanton ‘Topin a Artë’ të fituar para fansave të Lyonit që e pritën në mënyrë madhështore

Ligue 1
Vendimi drastik që Cristiano Ronaldo mendoi ta merrte për shkak të Messit

Vendimi drastik që Cristiano Ronaldo mendoi ta merrte për shkak të Messit

Shkumbin Pireva
Nga ambiciet e tij për Topin e Artë te miqësia me Sanchon dhe favoritët e Kupës së Botës – Vinicius Jr flet për të gjitha

Nga ambiciet e tij për Topin e Artë te miqësia me Sanchon dhe favoritët e Kupës së Botës – Vinicius Jr flet për të gjitha

Ndërkombëtare
Vetëm katër anëtarë të jurisë nuk e votuan Karim Benzeman të parin për Topin e Artë

Vetëm katër anëtarë të jurisë nuk e votuan Karim Benzeman të parin për Topin e Artë

Ndërkombëtare
Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Ndërkombëtare
Zbulohen votat e France Football – Ronaldo nuk mori asnjë votë në garën për Topin e Artë, edhe pse përfundoi i 20-ti

Zbulohen votat e France Football – Ronaldo nuk mori asnjë votë në garën për Topin e Artë, edhe pse përfundoi i 20-ti

Premier League
Benzema: Kam realizuar tri ëndrrat që kam pasur në jetën time

Benzema: Kam realizuar tri ëndrrat që kam pasur në jetën time

La Liga