LAJMI I FUNDIT:
Kevin de Bruyne

Kevin de Bruyne

496 Artikuj

Info

Kevin de Bruyne është lojtar belg i lindur më 28 korrik të vitit 1991.

Formacioni i sezonit në Ligën Premier sipas statistikave përfshin vetëm tre lojtarë të Man Cityt

Formacioni i sezonit në Ligën Premier sipas statistikave përfshin vetëm tre lojtarë të Man Cityt

Premier League
Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Carragher dhe Neville zgjedhin secili “ekipin e vitit” në Ligën Premier – zgjedhje befasuese nga të dy

Premier League
U përplasën verbalisht në fitoren ndaj Realit – Guardiola tregon se çfarë do ndodhë me De Bruynen

U përplasën verbalisht në fitoren ndaj Realit – Guardiola tregon se çfarë do ndodhë me De Bruynen

Premier League
“Mbylle, hesht” – momenti kur De Bruyne debatoi ashpër me Guardiolën gjatë ndeshjes

“Mbylle, hesht” – momenti kur De Bruyne debatoi ashpër me Guardiolën gjatë ndeshjes

Liga e Kampionëve
‘Ekipi më i mirë në botë’ kundër ‘më të paguarëve’ – disa dallime skandaloze

‘Ekipi më i mirë në botë’ kundër ‘më të paguarëve’ – disa dallime skandaloze

Ndërkombëtare
“Goli i Cityt nuk mund të anulohej edhe nëse topi kaloi vijën”, analisti spanjoll ‘hesht’ tifozët e Real Madridit

“Goli i Cityt nuk mund të anulohej edhe nëse topi kaloi vijën”, analisti spanjoll ‘hesht’ tifozët e Real Madridit

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Real Madrid 1-1 Manchester City, veçohet De Bruyne

Notat e lojtarëve: Real Madrid 1-1 Manchester City, veçohet De Bruyne

Liga e Kampionëve
Nuk mungoi spektakli e as golat, por nuk ka fitues në Bernabeu: Man City nxjerr rezultat pozitiv përballë Real Madridit

Nuk mungoi spektakli e as golat, por nuk ka fitues në Bernabeu: Man City nxjerr rezultat pozitiv përballë Real Madridit

Liga e Kampionëve
De Bruyne lëshon ‘një raketë’ në portën e Real Madridit – barazohet rezultati

De Bruyne lëshon ‘një raketë’ në portën e Real Madridit – barazohet rezultati

Liga e Kampionëve
De Bruyne është i lënduar: Guardiola tregon nëse belgu do të luajë ndaj Real Madridit

De Bruyne është i lënduar: Guardiola tregon nëse belgu do të luajë ndaj Real Madridit

Liga e Kampionëve
Për ndeshjen e parë me Real Madridin, Manchester City mund të mos llogarisë në njërin prej yje të tyre më të mëdhenj

Për ndeshjen e parë me Real Madridin, Manchester City mund të mos llogarisë në njërin prej yje të tyre më të mëdhenj

Liga e Kampionëve
Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Premier League
Bernardo Silva zbulon emrat e dy ‘bishave’ të Man Cityt

Bernardo Silva zbulon emrat e dy ‘bishave’ të Man Cityt

Premier League
De Bruyne yll i mbrëmjes: Notat e lojtarëve, Man City 4-1 Arsenal

De Bruyne yll i mbrëmjes: Notat e lojtarëve, Man City 4-1 Arsenal

Premier League
De Bruyne me super gol zhbllokon derbin

De Bruyne me super gol zhbllokon derbin

Premier League
Nga De Bruyne dhe Rodrygo te Leao dhe Lautaro – formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Nga De Bruyne dhe Rodrygo te Leao dhe Lautaro – formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Premier League
Top 10 lojtarët më të paguar në Ligën Premier – diferencë e ngushtë mes tyre në fitime

Top 10 lojtarët më të paguar në Ligën Premier – diferencë e ngushtë mes tyre në fitime

Premier League
Notat e lojtarëve: Man City 7-0 Leipzig, 10 me yll për Haaland

Notat e lojtarëve: Man City 7-0 Leipzig, 10 me yll për Haaland

Liga e Kampionëve
Haalandi i rekordeve, City nëpërkëmb Leipzigun dhe vazhdon në çerekfinale

Haalandi i rekordeve, City nëpërkëmb Leipzigun dhe vazhdon në çerekfinale

Liga e Kampionëve
Zbulohet formacioni i vitit nga FIFA

Zbulohet formacioni i vitit nga FIFA

Ndërkombëtare
FA nis hetimet ndaj Arsenalit, pasi tifozët gjuajtën me gjësende Kevin de Bruynen

FA nis hetimet ndaj Arsenalit, pasi tifozët gjuajtën me gjësende Kevin de Bruynen

Premier League
Notat e lojtarëve, Arsenal 1-3 Man City: De Bruyne më i miri

Notat e lojtarëve, Arsenal 1-3 Man City: De Bruyne më i miri

Premier League
Zbulohen pagat e pabesueshme të Manchester Cityt: Por kush është lojtari më i paguar?

Zbulohen pagat e pabesueshme të Manchester Cityt: Por kush është lojtari më i paguar?

Premier League