Paulo Dybala

Paulo Dybala

Paulo Bruno Exequiel Dybala është futbollist argjentinas i lindur më 15 nëntor 1993.

532 Artikuj
LAJMET NGA "Paulo Dybala"
United kërkon shërbimet e Dybalas United kërkon shërbimet e Dybalas
Juventusi ofron Dybalan dhe Sandron për Pogban Juventusi ofron Dybalan dhe Sandron për Pogban