LAJMI I FUNDIT:

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota
(Foto: Instagram/itsluizejlli)

Luiz Ejlli tashmë po përballet me një tjetër sukses me këngën më të fundit “Përjetësisht” që theu rekorde sapo u publikua.

Reklama

Kjo këngë zë një pozicion të rëndësishëm edhe në renditjen që është bërë për trendet muzikore në të gjithë botën, ku ka arritur lartë në renditje.

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës
Lexo po ashtu Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës
(Foto: kworb.net)

Këngëtari më i përfolur i momentit është në një listë me disa nga artistët më të famshëm në të gjithë botën. Sipas renditjes kënga është rritur falë dëgjueshmërisë së lartë që ka pasur – transmeton Top Channel.

Ajo që vlen për tu përmendur është edhe koha në të cilën balada e dashurisë arriti të përhapej me shpejtësi. Kanë kaluar vetëm dy ditë dhe tashmë “Përjetësisht” numëron afro dy milionë klikime në YouTube.

View this post on Instagram

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Kënga “Përjetësisht” e fituesit të “Big Brother VIP 2” ishte krijuar me fjalë të ndiera që duket se është dhe historia e jetës së tij e dashurisë që gjeti në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Luiz Ejlli arrin një milion klikime me këngën e re akoma pa u bërë 24 orë
Lexo po ashtu Luiz Ejlli arrin një milion klikime me këngën e re akoma pa u bërë 24 orë

Luiz Ejlli vendosi të vijë këtë herë me një solo, pas bashkëpunimit shumë të suksesshëm me artistin Donald Veshaj, që arriti po ashtu miliona shikime.

(Foto: kworb.net)