LAJMI I FUNDIT:

Luiz Ejlli arrin një milion klikime me këngën e re akoma pa u bërë 24 orë

Luiz Ejlli arrin një milion klikime me këngën e re akoma pa u bërë 24 orë
Foto: Screenshot/YouTube

Fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli, po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes edhe pas përfundimit të këtij reality show.

Artisti nga Shkodra ditën e djeshme (e shtunë) ka publikuar këngën e re “Përjetësisht”.


Ky projekt, që u cilësua si një dedikim dashurie, u prit jashtëzakonisht mirë nga publiku dhe akoma pa u bërë 24 orë ka arritur një milion klikime.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo këngë e Luizit u realizua në studion e SBS Entertainment me tekst dhe melodi nga Bardhyl Idrizi – Bardhi.

Luiz Ejlli vjen me këngën e re "Përjetësisht"
Lexo po ashtu Luiz Ejlli vjen me këngën e re "Përjetësisht"

I njëjti shquhet për vokalin e veçantë dhe tashmë është njëri ndër më të kërkuarit në mbrëmje e koncerte.

Ejlli ka nisur përgatitjet për një turne që do ta nisë këto ditë në Amerikë.

Ai edhe gjatë kohës sa ishte në BBVA është komentuar në masë të madhe për humorin e lojën që zhvilloi. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
Ndërron jetë në moshën 75 vjeçare - jeta dhe veprimtaria e aktorit të mirënjohur Mirush Kabashi

Ndërron jetë në moshën 75 vjeçare - jeta dhe veprimtaria e aktorit të mirënjohur Mirush Kabashi

Magazina
Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat

Alaudin Hamiti nervozohet me Ilirianën, jep një mesazh të fuqishëm për vajzat

Magazina
Ilir Shaqiri dhe Çun Lajçi reagojnë për vdekjen e artistit Mirush Kabashi

Ilir Shaqiri dhe Çun Lajçi reagojnë për vdekjen e artistit Mirush Kabashi

Magazina
Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Intervista e Edona James në emisionin serb rikthehet në qendër të vëmendjes pas nëntë vjetësh: Nuk ndihem shqiptare, më pëlqejnë burrat serbë

Magazina
Kalo në kategori