LAJMI I FUNDIT:

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Fituesi i Big Brother VIP, Luiz Ejlli dhe partnerja e tij, Kiara Tito janë pjesë e dasmës së Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

Reklama

Ky është një ndër evenimentet e shumtë që ata janë parë bashkë.

Artisti preferoi të vishej me ngjyra të hapura, duke u përshtatur edhe me ambientin ku po zhvillohet dasma, bregdet.

Martohen Elgit Doda dhe Klea Huta
Lexo po ashtu Martohen Elgit Doda dhe Klea Huta

Kurse moderatorja e famshme është kombinuar me partnerin e saj, dhe ka veshur një fustan ngjyrë bezhë.