Derisa po bën rolin e modeles, Kejvina Kthella kujdeset që të publikojë disa fotografi edhe në rrjetet sociale.

Ajo ka zgjedhur këtë formë për të mbajtur lidhjen me ndjekësit e saj të shumtë, ndërsa vetëm në Instagram numëron afro gjysmë milioni sosh.

Pas pozave me të brendshme, Kejvina ngacmon imagjinatën e veshur me kostum Pas pozave me të brendshme, Kejvina ngacmon imagjinatën e veshur me kostum

Gjatë këtyre ditëve, ajo e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar me fustan të shkurtë dhe si rëndom, në plan të parë janë hiret e saj.

View this post on Instagram

Abbronzatissima @rita.s_salon ☺️😘

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on Oct 16, 2019 at 6:22am PDT

Ndërkaq, vëmendjen e fansave e ka marrë edhe me një imazh, në të cilin është shfaqur me një kostum të kuq.

Ndryshe, Kejvina vazhdon karrierën e saj si modele dhe tashmë i ka kaluar kufijtë shqiptarë. /Telegrafi/