LAJMI I FUNDIT:

“Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne”, babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

“Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne”, babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

Së fundmi në programin e njohur “Cherry on Top” ishin të ftuar familjarët e pesë finalistëve të edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania”, ku shkëlqyen me rrëfimet dhe mbështetjen e tyre për konkurrentët e reality show-it.

Një prej mysafirëve të veçantë të mbrëmjes ishte Sami Mjekiqi, babai i prezantuesit dhe njërit prej finalistëve, Meriton Mjekiqi.

Gjatë bisedës së tij me prezantuesen Bora Zemani, ai foli për emocionet dhe sfidat që ka hasur së bashku me familjen e tij gjatë periudhës që i biri, Meritoni, ka qenë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Momenti që mori pjesën kryesore të diskutimit ishte nominimi ku Meritoni ishte përfshirë së bashku me të dashurën e tij, Ilnisën, dhe konkurrenten tjetër, Eglën – një situatë që pati rëndësi të veçantë edhe për shikuesit e spektaklit pasi ishte nominim shumë i fortë.

“Ai ka qenë një ndër momentet më të vështira që e kemi përjetuar ne”, u shpreh Mjekiqi ndërsa tregonte për përballjen me këtë nominim të fortë. Emocionet e tij pasqyrojnë edhe ndjenjat e përbashkëta të familjarëve të tjerë të finalistëve, të cilët ndajnë të njëjtat sfida dhe shpresat për suksesin e të dashurve të tyre në garën për titullin e fituesit të “Big Brother VIP Albania”.

Ky edicion i “Big Brother VIP” ka krijuar momente të tensionuara dhe të emocionueshme, jo vetëm për banorët e shtëpisë, por edhe për familjet e tyre që i ndjekin nga jashtë, duke u bërë pjesë e udhëtimit të tyre dhe duke i mbajtur ata me shpresën për fitore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Magazina
Kalo në kategori