LAJMI I FUNDIT:

Jori Delli shuan dyshimet për raportin me Noizy, zbulon se do të jetë pjesë e videoklipit të reperit

Jori Delli shuan dyshimet për raportin me Noizy, zbulon se do të jetë pjesë e videoklipit të reperit

Modelja Jori Delli u bë e njohur për shqiptarë edhe më shumë me pjesëmarrjen në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Reklama

Pas daljes nga shtëpia e famshme, modelja u pa në shoqëri të reperi të njohur, Noizy në një hajt luksoz në Jug të Shqipërisë.

Postimet e tyre ku shiheshin në të njëjtin ambient ngjallën dyshimet se mes dyshes kishte lindur diçka më shumë se miqësi.

Foto: Jori Delli/Instagram

Por, në një intervistë në Top Albania Radio, modelja ka mohuar këta zëra madje zbuloi se arsye pse u pa në shoqëri të Noizyt ishte sepse ajo do të jetë pjesë e videoklipit të tij.

“Ishte një bashkëpunim për videoklip. Kam qenë pjesë e videoklipit të Noizyt, kisha 3 ditë xhirime, filluam në Palasë, në Vlorë dhe në fund ishin te Currilat. Erdhi kërkesa në Instagram, fola me regjisorin, nuk e njihja më parë Noizyn. Më shkroi që do i pëlqente të isha pjesë e videoklipit”, tha modelja.

Foto: Noizy/Instagram

“Ideja ishte shumë e bukur. Mes meje dhe Noizyt nuk ka ndodhur asgjë përveç këtij bashkëpunimi. Noizy dhe ekipi i tij kanë qenë shumë profesionalë, jemi kënaqur shumë”, u shpreh Jori.

Noizy shfaqet sërish në shoqëri të Jori Dellit
Lexo po ashtu Noizy shfaqet sërish në shoqëri të Jori Dellit

Ndryshe, kujtojmë që Jori qëndroi për disa javë në BBVA dhe u kthye në një prej banoreve më të dashura për publikun për shkak të pozitivitetit që transmetonte. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Letra publike e Feros për Arbenita Ismajlin, i kërkon falje dhe rikthim

Magazina
Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Magazina
Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Bebe Rexha tregon gjoksin e saj atraktiv në një video promovuese të këngës së saj të re

Magazina
I këndonte

I këndonte "Amerikës" në këngën e saj hit - rikthimi i Lorit me baladat e dikurshme: Jam me fat që këngët e mia janë jetëgjatë

Butrint Avdyli
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re

Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re "Trëndafil Blu"

Magazina
Kalo në kategori