LAJMI I FUNDIT:

“Je klouni i vitit” – Kristi nuk i kursen ofendimet në debatin me Luizin

“Je klouni i vitit” – Kristi nuk i kursen ofendimet në debatin me Luizin

Dita e sotme (e enjte) nuk ka qenë aq e qetë për katër banorët e mbetur të Big Brother VIP Albania.

Reklama

Pas një debati që Luizi pati me Deamishel, një të tillë ai kishte edhe me banorin tjetër, Kristin.

Ishte Kristi ai që nuk i ka kursyer ofendimet ndaj Luizit duke e quajtur ‘kloun’ për lojën që ka bërë gjatë këtyre muajve në BBVA.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Ai tutje tha se me të njëjtën përshtypje do të shikohet edhe jashtë dhe sipas tij nuk ka krijuar një imazh të ri.

“Publiku në fund të fundit si do njerëz serioz do edhe kloun, do njerëz dhe serioz, do imazhe si unë dhe do si ti, ti ke qenë klouni i vitit dhe kur bëhesh kloun i vitit në Big Brother, si kloun do të trajtohesh edhe jashtë”, tha Kristi.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Në anën tjetër, Luizi tha se në një mënyrë ishte i detyruar që të bënte një lojë të tillë, përndryshe askush nuk do të merrej me të.

Këngëtari nga Shkodra ka theksuar edhe një herë se është zhgënjyer nga shumë njerëz, prandaj i është dashur të linte një përshtypje të tillë.

“Ndryshe nuk do ia dilja, se nuk do mi hidhte kush sytë, ma kanë kthyer shpinën shumë herë, prandaj duhet ta luaj kështu këtë lojë”, u shpreh Luizi.

Deamishel përfshihet në një debat të fortë me Luizin: Je i frikshëm, duhet të bësh terapi
Lexo po ashtu Deamishel përfshihet në një debat të fortë me Luizin: Je i frikshëm, duhet të bësh terapi

Ndërkohë, në debatin e me Luizin, Deamishel i tha se shkodrani ka nevojë për terapi pasi reagimet e tij me nerva janë të frikshme.

Ndryshe, teksa kanë mbetur edhe dy ditë deri te finalja e së shtunës, Luizi është banori që prej javësh është parë si pretendenti kryesor për të fituar çmimin prej 100 mijë eurosh. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Magazina
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Russell Brandin nuk e mbrojnë as shokët: Ai ka bërë gjëra vulgare dhe të çmendura

Russell Brandin nuk e mbrojnë as shokët: Ai ka bërë gjëra vulgare dhe të çmendura

Magazina
Kalo në kategori