LAJMI I FUNDIT:

Inter 1-3 Roma, notat e lojtarëve (Foto)

Inter 1-3 Roma, notat e lojtarëve (Foto)

Interi është mundur nga Roma në Giuseppe Meazza me rezultat 1-3.

Reklama

Golin e vetëm për vendasit e shënoi Mauro Icardi (81’), ndërsa për mysafirët Radja Nainggolan (12’, 56’) dhe Radja Nainggolan (85’).

Më i miri në këtë takim padyshim ishte belgu me dy golëshin e tij, por ai arriti të bëjë edhe një paraqitje fantastike, më poshtë keni notat e lojtarëve nga të dy skuadrat.

Notat e lojtarëve të Interit:

Notat e lojtarëve të Romës:

Në trend Sport

Më shumë
Cila skuadër i ka tifozët më të zhurmshëm në Ligën e Kampionëve - publikohet lista

Cila skuadër i ka tifozët më të zhurmshëm në Ligën e Kampionëve - publikohet lista

Liga e Kampionëve
Si mund të dështojë transferimi i Jude Bellingham te Real Madridi

Si mund të dështojë transferimi i Jude Bellingham te Real Madridi

La Liga
Mendes zbulon për herë të parë se përse i ka ndarë rrugët me Cristiano Ronaldon

Mendes zbulon për herë të parë se përse i ka ndarë rrugët me Cristiano Ronaldon

Ndërkombëtare
Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Bundesliga
Kroos i dashuruar në lojën e talentit të Real Madridit: Ky djalë duhet të stërvitet me ne çdo ditë sepse është i mrekullueshëm

Kroos i dashuruar në lojën e talentit të Real Madridit: Ky djalë duhet të stërvitet me ne çdo ditë sepse është i mrekullueshëm

La Liga
Shuma astronomike: Messi dhe Benzema afër marrëveshjes me Arabinë Saudite

Shuma astronomike: Messi dhe Benzema afër marrëveshjes me Arabinë Saudite

Ligat tjera
Kalo në kategori