LAJMI I FUNDIT:
Roberto Gagliardini

Roberto Gagliardini

57 Artikuj

Interi planifikon riorganizim gjatë verës – Priten gjashtë largime dhe shumë transferime të reja

Interi planifikon riorganizim gjatë verës – Priten gjashtë largime dhe shumë transferime të reja

Serie A
Interi fiton me stil kampioni, feston titullin duke i shënuar pesë gola Sampdorias

Interi fiton me stil kampioni, feston titullin duke i shënuar pesë gola Sampdorias

Serie A
Interi ngjitet në pozitën e dytë pas fitores bindëse në udhëtim te Sassuolo

Interi ngjitet në pozitën e dytë pas fitores bindëse në udhëtim te Sassuolo

Serie A
Interi konfirmon tre lojtarë të rinj të infektuar me COVID-19

Interi konfirmon tre lojtarë të rinj të infektuar me COVID-19

Serie A
Nuk ka qetësi për Interin: Infektohen edhe dy lojtarët të tjerë me COVID-19

Nuk ka qetësi për Interin: Infektohen edhe dy lojtarët të tjerë me COVID-19

Serie A
Benevento 2-5 Inter, notat e lojtarëve

Benevento 2-5 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Inter 0-0 Fiorentina, notat e lojtarëve

Inter 0-0 Fiorentina, notat e lojtarëve

Serie A
Gagliardini bën huqjen e vitit, nuk shënon nga tri metra në portën e zbrazët

Gagliardini bën huqjen e vitit, nuk shënon nga tri metra në portën e zbrazët

Serie A
Conte: Interi duhet të vazhdojë të mahnitë, të lumtur që shkojmë në pushime si liderë

Conte: Interi duhet të vazhdojë të mahnitë, të lumtur që shkojmë në pushime si liderë

Serie A
Interi triumfon thellë ndaj Genoas dhe kthehet në krye të Serie A

Interi triumfon thellë ndaj Genoas dhe kthehet në krye të Serie A

Serie A
Katër gola të shënuar dhe një karton i kuq, Interi fiton ndaj Sampdorias

Katër gola të shënuar dhe një karton i kuq, Interi fiton ndaj Sampdorias

Serie A
Notat e lojtarëve: Genoa 0-4 Inter, Gagliardini më i miri në fushë

Notat e lojtarëve: Genoa 0-4 Inter, Gagliardini më i miri në fushë

Serie A
Me Icardin në formacion, Interi fiton bindshëm ndaj Genoas

Me Icardin në formacion, Interi fiton bindshëm ndaj Genoas

Serie A
Inter 2-0 Spal: Notat e lojtarëve, Gagliardini më i miri

Inter 2-0 Spal: Notat e lojtarëve, Gagliardini më i miri

Serie A
Interi nuk gabon ndaj Spalit, i kthehet fitores para Derby della Madonnina

Interi nuk gabon ndaj Spalit, i kthehet fitores para Derby della Madonnina

Serie A
Fiorentina dhe Torino në bisedime me Gagliardinin

Fiorentina dhe Torino në bisedime me Gagliardinin

Serie A
Interi nuk ndahet nga Chiesa, ia ofron njërin nga Gagliardini dhe Karamoh

Interi nuk ndahet nga Chiesa, ia ofron njërin nga Gagliardini dhe Karamoh

Serie A
West Hami dhe Evertoni duan Gagliardinin

West Hami dhe Evertoni duan Gagliardinin

Premier League
Interi njofton rinovimin e kontratave të gjashtë lojtarëve

Interi njofton rinovimin e kontratave të gjashtë lojtarëve

Serie A
Parashikim: Interi përballet me Tottenhamin në ndeshjen rikthyese në Ligën e Kampionëve

Parashikim: Interi përballet me Tottenhamin në ndeshjen rikthyese në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Inter, 96 milionë jashtë listës së Ligës së Kampionëve

Inter, 96 milionë jashtë listës së Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Interi zbulon listën e Ligës së Kampionëve, tre yje mbesin jashtë

Interi zbulon listën e Ligës së Kampionëve, tre yje mbesin jashtë

Liga e Kampionëve
Chelsea e fillon me fitore turneun miqësor, Blutë tregohen më të saktë në penallti se Interi

Chelsea e fillon me fitore turneun miqësor, Blutë tregohen më të saktë në penallti se Interi

Ndërkombëtare
Interi planifikon transferimin e Vidalit, mund të sakrifikohet njëri mes Vecinos ose Gagliardinit  

Interi planifikon transferimin e Vidalit, mund të sakrifikohet njëri mes Vecinos ose Gagliardinit  

Serie A