0Shares

Boksieri i njohur kosovar Haxhi Krasniqi, nuk dorëzohet lehtë në ring, aq sa në dashuri.

Tash e një kohë ai është i fejuar me modelen e njohur Heidi Lushtaku, ndërsa thuhet se vitin e ardhshëm çifti mendojnë ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Robin Krasniqi dhe Heidi Lushtaku tregojnë se kur do të martohen (Foto) Robin Krasniqi dhe Heidi Lushtaku tregojnë se kur do të martohen (Foto)

Tani për tani ata po shijojnë në maksimum dashurinë e tyre, dhe këtë gjë e tregojnë edhe përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi, Heidi ka publikuar një fotografi ku shfaqet mjaft e lumtur në krahët e Krasniqit.

Duket se boksieri me prejardhje nga Juniku, i është “dorëzuar” tërësisht dashurisë së tij. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)