LAJMI I FUNDIT:

Hailey thyen heshtjen, flet për pretendimet se e ‘vodhi’ Justin Bieberin nga Selena Gomez

Hailey thyen heshtjen, flet për pretendimet se e ‘vodhi’ Justin Bieberin nga Selena Gomez

Hailey Bieber këmbëngul se ka një “të vërtetë” pas asaj se si nisën lidhjen ajo dhe bashkëshorti i saj, Justin Bieber – dhe kjo nuk e përfshin Selena Gomezin.

Reklama

Modelja shfaqet në ‘podcast’-in “Call Her Daddy” këtë javë dhe adreson pretendimet se ajo “vodhi” këngëtarin e “Peaches” nga ylli i “Only Murders in the Building”.

“A keni qenë ndonjëherë me Justin në lidhje romantike në të njëjtën kohë me Gomez?”, prezantuesi Alex Cooper pyet në një klip paraprak.

Foto: Instagram

“Kjo është çmenduri. Unë fjalë për fjalë nuk kam folur kurrë për këtë”, përgjigjet Hailey. “Shumë nga përjetësimi dhe urrejtja vjen nga ‘Oh, ju e vodhe atë’.

“Ka të bëjë me njerëzit që e dinë të vërtetën. Sepse ka një të vërtetë”.

“Puthe një kanadez nëse e di çfarë është mirë për ty” - Hailey Bieber shfaqet në momente intime me Justinin
Lexo po ashtu “Puthe një kanadez nëse e di çfarë është mirë për ty” - Hailey Bieber shfaqet në momente intime me Justinin

Ndërsa Hailey, 25-vjeçare, nuk e ka diskutuar ndonjëherë publikisht në detaje dramën që rrethon miqësinë e saj me Justin, 28-vjeçar, ajo ka dhënë një pasqyrë se si “urrejtja” ka ndikuar tek ajo gjatë viteve.

“Ka kaluar mjaft kohë”, tha Hailey në prill, duke iu referuar se sa kohë ka kaluar që kur Gomez dhe Bieber u ndanë.

Ata u ndanë përgjithmonë në 2018-ën pas vitesh lidhjesh pa ndërprerje, vetëm disa muaj para se Justin t’i propozonte Haileyt.

“Unë jam duke u marrë me biznesin tim. Unë nuk bëj asgjë, nuk them asgjë. Më lini të qetë, të lutem”, vazhdoi ajo në atë kohë, duke theksuar se ishte “e vlefshme” ta linin të qetë, sepse kishte kaluar shumë kohë. /Telegrafi/

Justin Bieber dhe Selena (Foto: Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Flaka Krelani merr vëmendjen me paraqitjen provokuese rrugëve të New Yorkut

Flaka Krelani merr vëmendjen me paraqitjen provokuese rrugëve të New Yorkut

Magazina
Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Magazina
Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës

Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës

Magazina
Eldita Tarani - shqiptarja që punon për Google dhe nuk heq dorë nga muzika, prek sukseset ndërkombëtare dhe ia dedikon ato babait të saj

Eldita Tarani - shqiptarja që punon për Google dhe nuk heq dorë nga muzika, prek sukseset ndërkombëtare dhe ia dedikon ato babait të saj

Butrint Avdyli

"Me mua në të kuqen", Tuna ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat e reja

Magazina
Kalo në kategori