Hailey Bieber i tregoi bashkëshortit Justin Bieber një shfaqje publike të dashurisë në një postim të ri në Instagram të premten (1 korrik).

Modelja 25-vjeçare i dhuroi një puthje yllit të popit 28-vjeçar me origjinë kanadeze, i cili ishte shtrirë në një dyshek yoga në dyshemenë e një palestre.

“Gëzuar ditën e Kanadasë! Puthe një kanadez nëse e di se çfarë është mirë për ty”, ka shkruar modelja poshtë imazhit.

Foto: Hailey Bieber

Hailey kishte veshur xhinse dhe një bluzë të bardhë të shkurtër ndërsa Justin ishte pa bluzë i veshur me një palë pantallona sportiv të shkurtët teksa mbante me pasion kokën e gruas së tij.

Më herët gjatë ditës, themeluesja e “Rhode Skin” u pa në Los Angeles teksa kryente obligimet e saj, shkruan DailyMail.

Bukuroshja kishte veshur një bluzë të zezë të prerë nga Hyein Seo, e cila tregonte barkun e saj të tonifikuar.

Ajo ishte e kombinuar me pantallonat e bardha “194 Local” dhe “Balenciaga Destroy Trainers”.

Hailey mbante një çantë të zezë me tegela “Yau-Weeks Studios” me një lule të bardhë përpara.

Justin Bieber shfaqet për herë të parë në publik që nga njoftimi se u diagnostikua me sindromën ‘Ramsay Hunt’ Justin Bieber shfaqet për herë të parë në publik që nga njoftimi se u diagnostikua me sindromën ‘Ramsay Hunt’

Ndërkohë, Justin ka nisur daljet publike që kur njiftoi se u diagnostifikua me sindromën ‘Ramsay Hunt”.

Artisti botëror u pa pak ditë më parë me partneren e tij në Sushi Park në WeHo të Hollywoodit. /Telegrafi/