LAJMI I FUNDIT:

Habit Ilnisa: Kam takuar vjehrrin, ishte situatë shumë e çuditshme sepse ngriva!

Habit Ilnisa: Kam takuar vjehrrin, ishte situatë shumë e çuditshme sepse ngriva!
Ilnisa Agolli (Foto: TCH)

Ilnisa, e ftuar në emisionin “Mos i bjer me top” në Top Channel me moderatorin Ronaldo Sharka, rrëfeu për herë të parë përvojën dhe emocionet që përjetoi kur u takua me babanë e Meritonit dhe vëllain e tij.

Në një rrëfim të sinqertë, ajo zbuloi se si ndjeu dhe si u ndikua nga ky takim i veçantë.


“Në të njëjtën mbrëmje që i bënë surprizën Meritonit, u takova me babanë e tij dhe Rinorin. Ishte emocionuese”, tregoi Ilnisa, duke u ndalur për një moment për të përshëndetur familjen e Meritonit.

Ilnisa dhe Meritoni (Foto: TCH)

Ajo theksoi ndjenjën e fortë të emocionit dhe papritmasit që e kapluar në ato momente të veçanta.

Ronaldo Sharka shtroi pyetjen: “Ke folur me familjarët e Meritonit?” duke hapur rrugën për një tregim të detajuar nga Ilnisa. Ajo u shpreh: “Jam një njeri shumë i çiltër në ndjesinë e parë, por jam shumë emocionale kur bëhet fjalë për gjërat që i do dhe do t’i ruash dhe t’i kesh në jetë”.

Përjetimi i saj ka qenë i thellë dhe i mbushur me ndjenja, ajo i kujtoi ato momente në emision me një pasqyrim të ndjenjave të ngrohta.

“I pashë portalet atë mëngjes edhe vazhdova ditën me një buzëqeshje në fytyrë”, shtoi ajo, duke treguar se kjo përvojë la një ndikim të qëndrueshëm dhe pozitiv te ajo. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Diddy është i tmerruar nëse do të shfaqen video të tjera të dëmshme, pasi ai u filmua duke rrahur ish-in Cassie Ventura

Diddy është i tmerruar nëse do të shfaqen video të tjera të dëmshme, pasi ai u filmua duke rrahur ish-in Cassie Ventura

Magazina
Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Magazina
Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Magazina
Megan Thee Stallion merr vëmendje me një veshje ekspozuese rozë, gjatë turneut veror

Megan Thee Stallion merr vëmendje me një veshje ekspozuese rozë, gjatë turneut veror

Magazina
Kalo në kategori