LAJMI I FUNDIT:

Gjithçka e kryer, Rey Manaj huazohet te Granada

Gjithçka e kryer, Rey Manaj huazohet te Granada

Rey Manaj pritet të kalojë një tjetër sfidë si i huazuar.

Reklama

Sulmuesi i Interit po shkon drejt Spanjës ku ai do të nënshkruaj me Granadën, skuadrën e kategorisë së dytë spanjolle.

Lajmet e fundit nga transferimet
Lexo po ashtu Lajmet e fundit nga transferimet

Interi ka arritur marrëveshje huazuese dhe po shkëmben dokumentet me klubin spanjoll, e zyrtarizimi pritet sonte mbrëma më së largu nesër në mëngjes.

Bëhet fjalë për një marrëveshje huazuese me të drejtë të blerjes, plus një kompensim të mundshëm për Interin.

Manaj vitin e kaluar ishte lojtar i Pisas ku shfaqi paraqitje të kënaqshme. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Lionel Messi ka vendosur për klubin e tij të ardhshëm pasi të largohet nga Inter Miami

Lionel Messi ka vendosur për klubin e tij të ardhshëm pasi të largohet nga Inter Miami

Ndërkombëtare

"Ju e dini ndikimin që ata kanë" - ish-gjyqtari tregon se çfarë i bëri Real Madridi pasi e ndëshkoi me karton të kuq Cristiano Ronaldon

La Liga
Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ronaldo zgjedh formacionin më të mirë të të gjitha kohërave, injoron portugezin CR7

Ndërkombëtare
Barcelona synon goditjen e dyfishtë nga Arsenali në janar

Barcelona synon goditjen e dyfishtë nga Arsenali në janar

La Liga
Tuchel befason me fjalët e tij: Jo Bayerni, kjo skuadër është më e forta në Gjermani

Tuchel befason me fjalët e tij: Jo Bayerni, kjo skuadër është më e forta në Gjermani

Bundesliga
Kalo në kategori