LAJMI I FUNDIT:

Me fotografi provokuese nga pushimet, Enca thotë se ka rënë në dashuri me shokun e saj më të mirë

Me fotografi provokuese nga pushimet, Enca thotë se ka rënë në dashuri me shokun e saj më të mirë
Foto: Enca Haxhia/InstaStory

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Reklama

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Bow Down” ka bërë një postim të çuditshëm në InstaStory, duke shkruar: “Kam rënë në dashuri me shokun tim më të mirë”.

Foto: Enca Haxhia/InstaStory

Nuk dihet nëse kjo është frazë nga kënga e saj e re apo një paralajmërim për këngën në ardhje, mirëpo vet Enca deri më tani nuk ka dhënë detaje më shumë mbi këtë pjesë.

Më pas, e njëjta publikoi një fotografi nga deti ku shihej sipër një dërrase lundruese, në të cilën ndodhej e shoqëruar nga një mashkull.

Foto: Enca Haxhia/InstaStory

Mesa duket, fotografia në fjalë është realizuar gjatë pushimeve të saj të fundit në Dubai dhe Afrikë.

Postimet enigmatike të këngëtares, duket se lanë të kuptohet te fansat se ajo mund të jetë duke sjell një projekt të ri muzikor. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
David Beckham shkon me sandale me çorape në Javën e Modës në Paris

David Beckham shkon me sandale me çorape në Javën e Modës në Paris

Magazina
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Era Istrefi vjen me poza joshëse duke treguar barkun e saj të hollë

Magazina
Kalo në kategori