0Shares

Tashmë Dalber mund të thuhet se është lojtar i Interit.

Lojtari ka bërë testet mjekësore dhe mungon vetëm zyrtarizimi te klubi italian.

Me brazilianin në anën e majtë të mbrojtës çdo gjë do të jetë më i sigurt, por edhe në fazën sulmuese pasi ish-lojtari i Nices shquhet për shpejtësi dhe driblime.

Me Milan Skrinar, Borja Valeron, më poshtë keni formacionin e mundshëm.

Vlen të theksohet se skuadra e Luciano Spallettit është jashtë çdo garë evropian në sezonin e ri. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)