LAJMI I FUNDIT:
Dalbert Henrique Chagas

Dalbert Henrique Chagas

51 Artikuj

Zyrtare: Interi konfirmon largimin e Dalbert

Zyrtare: Interi konfirmon largimin e Dalbert

Serie A
Chelsea 3-0 Rennes, notat e lojtarëve – Shkëlqen Werner

Chelsea 3-0 Rennes, notat e lojtarëve – Shkëlqen Werner

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Rennes transferon Dalbertin nga Interi dhe Ruganin nga Juventusi

Zyrtare: Rennes transferon Dalbertin nga Interi dhe Ruganin nga Juventusi

Ligue 1
Interi pritet të shesë tre futbollistë për të nënshkruar me N’Golo Kanten

Interi pritet të shesë tre futbollistë për të nënshkruar me N’Golo Kanten

Serie A
Interi me ofertë fantastike për Fiorentinën, ofron para dhe dy futbollistë për Chiesan

Interi me ofertë fantastike për Fiorentinën, ofron para dhe dy futbollistë për Chiesan

Serie A
Interi sakrifikon tre lojtarë për Federico Chiesan

Interi sakrifikon tre lojtarë për Federico Chiesan

Serie A
Milani ‘rrëshqet’ në fund, Fiorentina siguron një pikë me dhjetë lojtarë

Milani ‘rrëshqet’ në fund, Fiorentina siguron një pikë me dhjetë lojtarë

Serie A
Zyrtare: Fiorentina nënshkruan me Dalbert

Zyrtare: Fiorentina nënshkruan me Dalbert

Serie A
Biraghi dhe Dalbert arrijnë për teste mjekësore, gati zyrtarizimi te klubet e reja

Biraghi dhe Dalbert arrijnë për teste mjekësore, gati zyrtarizimi te klubet e reja

Serie A
Interi i vendosur ta transferojë Biraghin nga Fiorentina

Interi i vendosur ta transferojë Biraghin nga Fiorentina

Serie A
Dalbert te Nice, pothuajse e kryer

Dalbert te Nice, pothuajse e kryer

Serie A
Monaco ia mësynë Interit – kërkohen Joa Mario, Miranda e Dalbert për 45 milionë euro

Monaco ia mësynë Interit – kërkohen Joa Mario, Miranda e Dalbert për 45 milionë euro

Serie A
Interi e do Florenzin, Roma e hapur për shitje ose futjen e Dalbertit në marrëveshje

Interi e do Florenzin, Roma e hapur për shitje ose futjen e Dalbertit në marrëveshje

Serie A
Interi me ofertë interesante në drejtim të Cagliarit, i ofron pesë futbollistë për Barellan

Interi me ofertë interesante në drejtim të Cagliarit, i ofron pesë futbollistë për Barellan

Serie A
Inter 2-0 Spal: Notat e lojtarëve, Gagliardini më i miri

Inter 2-0 Spal: Notat e lojtarëve, Gagliardini më i miri

Serie A
Fiorentina 3-3 Inter: Notat e lojtarëve, Nainggolan në nivel

Fiorentina 3-3 Inter: Notat e lojtarëve, Nainggolan në nivel

Serie A
Inter 2-1 Sampdoria: Notat e lojtarëve, Perisic më i miri

Inter 2-1 Sampdoria: Notat e lojtarëve, Perisic më i miri

Serie A
Inter 0-1 Bologna: Notat e lojtarëve, dëshpërojnë Brozovic dhe Candreva

Inter 0-1 Bologna: Notat e lojtarëve, dëshpërojnë Brozovic dhe Candreva

Serie A
Interi njofton rinovimin e kontratave të gjashtë lojtarëve

Interi njofton rinovimin e kontratave të gjashtë lojtarëve

Serie A
Spalletti: Ishin tri pikë të rëndësishme, Dalbert ka të majtën si të Roberto Carlosit

Spalletti: Ishin tri pikë të rëndësishme, Dalbert ka të majtën si të Roberto Carlosit

Serie A
Parashikim: Interi përballet me Tottenhamin në ndeshjen rikthyese në Ligën e Kampionëve

Parashikim: Interi përballet me Tottenhamin në ndeshjen rikthyese në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Inter, 96 milionë jashtë listës së Ligës së Kampionëve

Inter, 96 milionë jashtë listës së Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Interi zbulon listën e Ligës së Kampionëve, tre yje mbesin jashtë

Interi zbulon listën e Ligës së Kampionëve, tre yje mbesin jashtë

Liga e Kampionëve
PSG mendon për Dalbertin

PSG mendon për Dalbertin

Serie A