LAJMI I FUNDIT:

Formacioni i javës së 22-të në Ligën Premier (Foto)

Formacioni i javës së 22-të në Ligën Premier (Foto)

Tashmë ka përfunduar edhe java e 22-të në Ligën Premier.

Ajo u karakterizua me humbjen e Liverpoolit ndaj Swanseas, barazimin e Manchester Cityt me Tottenhamin dhe të Unitedit me Stoke.

Në formacionin e javës Arsenali dhe West Hami janë skuadrat me së shumti lojtarë, të dy ekipet kanë nga dy lojtarë.

Kurse më poshtë keni njëmbëdhjetëshin e plotë nga Goal.com. /Telegrafi/

Courtois; Cresswell, Koscielny, Maguire, Coleman; Ramsey, Herrera, Wilshere; Llorente, Carroll, Firmino.

Në trend Sport

Më shumë
E larguan për pesë milionë euro, Interi dëshiron ta rikthejë lojtarin që po shkëlqen te rivali i Serie A

E larguan për pesë milionë euro, Interi dëshiron ta rikthejë lojtarin që po shkëlqen te rivali i Serie A

Serie A
Qeveria spanjolle i detyrohet Dani Alvesit 1.2 milion euro, paratë mund të përdoren për të orkestruar lirimin nga burgu

Qeveria spanjolle i detyrohet Dani Alvesit 1.2 milion euro, paratë mund të përdoren për të orkestruar lirimin nga burgu

Ndërkombëtare
Mbappe nuk do të jetë më i paguari te Reali, tre lojtarë do të fitojnë pagë më të madhe se francezi

Mbappe nuk do të jetë më i paguari te Reali, tre lojtarë do të fitojnë pagë më të madhe se francezi

La Liga
Tri skuadra për titull, dy pikë diferenca - renditja dhe rezultatet pas javës së 22-të

Tri skuadra për titull, dy pikë diferenca - renditja dhe rezultatet pas javës së 22-të

Superliga
A do të detyrohet Real Madridi të shesë një nga yjet e tyre pas transferimit të Mbappes – tregon presidenti i La Ligas

A do të detyrohet Real Madridi të shesë një nga yjet e tyre pas transferimit të Mbappes – tregon presidenti i La Ligas

La Liga
Real Madridi synon

Real Madridi synon "të peshkojë" te Sevilla - e do talentin e tyre

La Liga
Kalo në kategori