LAJMI I FUNDIT:

Familja moderne e Gwyneth Paltrow, ish-burri dhe partneri aktual pozojnë bashkë (Foto)

Familja moderne e Gwyneth Paltrow, ish-burri dhe partneri aktual pozojnë bashkë (Foto)
LOS ANGELES, CA - NOVEMBER 11: Gwyneth Paltrow accepts the Giving Tree Award at The 2017 Baby2Baby Gala presented by Paul Mitchell on November 11, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by Matt Winkelmeyer/Getty Images for Baby2Baby)

Gwyneth Paltrow thuhet se është fejuar me të dashurin e ri, Brad Falchuk, ndërsa nuk ka kurrfarë hatërmbetje me ish-burrin e saj, Chris Martin.

Reklama

Tre vite pas ndarjes nga frontmeni i “Coldplay”, aktorja e ka lëvduar familjen e saj moderne duke publikuar një fotografi të përbashkët të ish-burrit dhe të dashurit aktual.

Ylli i filmit “Shakespeare In Love” e ka postuar një imazh të realizuar të dielën, ku kanë pozuar të qeshur Martin dhe Falchuk.

Chris Martin dhe Brad Falchuk (Foto: Instagram/Gwyneth Paltrow)

Rokeri 40 vjeçar dhe producenti 45 vjeçar kanë ngrënë mëngjes bashkë dhe kanë qeshur para fotoaparatit.

“Mëngjesi i të dielës. Familje moderne”, ka shkruar Paltrow në përshkrim.

(Foto: Getty Images)

Ndjekësit e shumtë të aktores në rrjetet sociale i kanë lëvduar dy meshkujt për sjelljen e tyre të pjekur në raport me njëri-tjetrin.

Brad dhe Gwyneth ishin takuar në xhirimet e serialit “Glee”, ku aktorja ishte mysafire në vitin 2014.

Martin dhe Paltrow ishin të martuar për dhjetë vite, ndërsa kanë dy fëmijë nga lidhja e tyre. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Magazina
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Russell Brandin nuk e mbrojnë as shokët: Ai ka bërë gjëra vulgare dhe të çmendura

Russell Brandin nuk e mbrojnë as shokët: Ai ka bërë gjëra vulgare dhe të çmendura

Magazina
Kalo në kategori